reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witam się w dwupaku... Leżę na patologii od wczoraj, dzis zalozyli cewnik foleya zeby zrobilo się rozwarcie.. Skurcze bardzo nieregularne i na ok 48 najmocniejsze. Jutro kroplowka z oksytocyna. Nie mogę w to uwierzyć, że jest to moj trzeci porod a takie cyrki..
Pozdrawiam wszystkie mamusie rozpakowane jak i nie;)

Jak nie urocze to jutro Max pojutrze też cewnik mi zakładają... Coś się moja córcia się spieszy. Powodzenia Ci życzę i daj znać jak poszło! Trzymam kciuki!
 
reklama
kołtunek zdrówka :)

motylek strasznie czas leci:) ani sie nie obejrzymy i pociechy będą chodzić :)

nataliaa powodzenia w takim razie:) niech się akcja kręci:)

katka może sie rozkręci po cewniku:) październik też jest super trzymam kciuki!!



No Ewka to już na pewno tuli maluszka bo milczy i mliczy :)
my po 1 nocce dajemy radę :)
 
Dziewczyny w dwupaku trzymam kciuki za Was

Milusia nie mam słów by opisać ile sie nacierpiałaś, mam nadzieję że to zostanie Ci wynagrodzone

Kaha uściski dla Jasia :-)

Ewka pewnie już urodziła bo milczy :-)
 
Mój Kubuś jest z soboty, karmicie piersią? Ja przeżywam katusze niestety nie wiedziałam że będzie tak ciężko, sutki pogryzione położna kazała laktatorem ściągać i dziś dawać to z butli żeby skutki podłączyć nie wiem ile wytrzymam j eszcxze a dopiero co się pokarm pojawił
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Gratuluje nowym mamusiom[emoji1]
Natalia wytrwałości w karmieniu.
U mnie dół straszny. Mała prawie wcale nie przybiera na wadze. Lekarz kazał mi odciągać pokarm i karmić butla. Mam problem z prawidłowym przystawieniem do
piersi. Mała nie chce chwytać. Jestem załamana. Tak mi zależało na karmieniu piersią. Tym bardziej ze z pierwszym dzieckiem nie miałam problemu.
Mam nadzieje ze pozostałych mam więcej radości z początków macierzyństwa

Milusia dzielna z Ciebie mamusia. Trzymaj sie dzielnie i szybko wracaj do domku
 
Do góry