reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny widzę że prawie każda ma teraz słodkie dni z glukozą. Ja dzisiaj odebrałam wyniki- glukoza na czczo 92 a po napoju 143- babka wydająca wyniki mowi że sa ok ( niby norma jest do 140 ale mi nawet nie zaznaczyli ze podwyższona) czy to oznacza że mam cukrzyce czy nie?
Ale problem pojawił się z moczem wyszło ślad ciała ketonowego , krwinki białe w moczu 10 wpw i dość liczna flora bakteryjna- babka kazała się z ginekologiem skontaktować a ten przez tel. kazał zrobić jutro posiew- czy to są takie złe wyniki bo nic mnie wczesniej z pęcherzem nie bolało? no i morfologia gorsza jak ostatnio- po tych wynikach jak poszłam na zakupy to byłam zakręcona jak domek ślimaka:) uff ciąża najpiękniejszy okres w życiu kobiety ;) Jutro wyprawiam imieniny w formie grila dla najbliższych :)
z moczem mialam podobnie i robiłam posiew okazalo sie ze mialam zakazenie bakteryjne przepisał mi Furaginum brałam przez dziesiec dni po czym zrobiłam wyniki i teraz sa w normie
 
reklama
tren fajnie że z dzidzią w porządku:) ale masz przygody ze swoimi chłopcami:) hahaha chciałabym widzieć minę lekarki jak się jej zapytałaś czemu na październik! :D
a kiedy masz usg żeby wiedzieć kto zamieszkuje twój brzuch?:)


przy tej całej cukrzycy ciążowej to co dieta chyba dość rygorystyczna jest?
ja byłam na zakupach;)
kupiłam sobie buty na obronę i sandały :))
pochodziliśmy po sklepach i padam na twarz.
 
Kołtunek zobaczymy co moj gin wtorek powie na ta glukozę- facet chyba się zna bo sam ma cukrzyce- ja miałam robiony tylko ten roztwor 50- co czeka sie godzinę. Kołtunek brałaś na cukrzycę jakieś leki czy wystarczyła dieta?

Agusiaczek furaginę dzisiaj kupiłam - ale aptekarka radziła się z nia do jutra wstrzymać - do momentu jak oddam mocz na posiew, żeby badania wyszły wiarygodne :)
 
Kołtunek zobaczymy co moj gin wtorek powie na ta glukozę- facet chyba się zna bo sam ma cukrzyce- ja miałam robiony tylko ten roztwor 50- co czeka sie godzinę. Kołtunek brałaś na cukrzycę jakieś leki czy wystarczyła dieta?

Agusiaczek furaginę dzisiaj kupiłam - ale aptekarka radziła się z nia do jutra wstrzymać - do momentu jak oddam mocz na posiew, żeby badania wyszły wiarygodne :)
ja mialam furaginum na recepte przepisana przez lekarza jak juz mialam wynik z posiewu
 
Dzień dobry:)

gdzie to wszystkie mamusie się podziewają?:))

ja dzisiaj jadę dalej szukać mebli do salonu :D może coś w końcu znajdziemy :))
wyspałam się oczywiście i się dobrze czuję :))

miłego dnia:))
 
My wróciliśmy z targu - pełno nowych warzywek i innych pyszności szykuje na działeczkę i dzis i jutro grillujemy. Miłego weekendu.
 
hej dziewczyny, ja dziś mam gosci wczoraj do wieczora piekłam ciasta az mi plecy siadają. U nas zimno i leje, jak na maj to pogoda okropna ...
 
reklama
Ja dziś byłam na badanich w tym glukozą i piłam 75 ale krew mi pobierali przed wypiciem, potem po 1 godzinie i po 2 godzinach. Nawet dobrze to zniosłam. Potem pojechaliśmy oglądać wózki i do Auchana zagladlismy i mi się słabo zrobiło. Na szczęście nie zemdlałam ale ciemno mi się zrobiło i szybko kucnełam i przeszło na chwilę ale tak mi się zrobiło ze 3 razy. Wystraszyłam się bardzo :-(
 
Do góry