reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie! Na bieżąco Was czytam gorzej z pisaniem nie lubię na telefonie bo dziwne słowa wychodzą ze słownika. Hojnie czuje się ok myślę że dlatego że praca dom rodzina i tak leci tydzień za tygodniem. W pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu teraz mam nadzieję że też gdzieś tak to nastąpi. Chociaż mam łożysko na przedniej ścianie i podobno wtedy ruchy czuje się słabiej albo później.
Nayaa ja też udzielalam sie na forum czerwiec 2013 może nie często i dużo ale kojarzę Ciebie:) czyli będziemy miały dzieciaki z tych samych miesięcy czerwiec 2013 oraz wrzesień 2015.
 
reklama
Nayaa- witaj :-)
Ja póki co mam spokój z nocnym siusianiem, ale w ostatnim trymestrze się zacznie :-D
Milusia- uśmiałam się z tego niku :-D a swoją drogą, podziwiam, że każdemu odpisujesz :tak:
 
kaha91 u mnie jest sporo śluzu non stop, a żadnej infekcji ne mam. Także spokojnie :-) Tak ja dziewczyny piszą jak nie boli i nie swędzi to znaczy, że taki Twój urok. Chociaż mnie to strasznie wkurza....

kikifish trzymam kciuki żeby jednak wszystko okazało się dobrze. Mój lekarz też twierdzi, że te testy papa to jedno wielkie oszustwo i niepotrzebne stresowanie matek...

Za mną ciężki dzień... Od rana boli mnie głowa... Wzięłam już 2 tabletki i nie bardzo przechodzi. Na wizycie u dr mało zawału nie dostałam... Dzidziol nie chciał dać posłuchać serduszka doplerem... Ginka z 5 min szukała, aż w końcu kazała przejść do drugiego gabinetu na usg... Ubieranie i wędrówka na dolne piętro przychodni były jak maraton... Cśnienie to mi chyba do 200 skoczyło... no ale na szczęście wszystko oki :-)
 
Oj właśnie bunt dwulatka zaczynam coraz bardziej odczuwać wszystko jest na nie i wszystko musi być po jej myśli po prostu z dnia na dzień ciężej. Ale niestety najpierw są skoki rozwojowe, a później bunty od 2 latek aż do dorosłości:)
 
hej porannie. znowu nie spie od 4 iles tam. nie patrzylam na zegarek zeby sie nie wkurzac.

co do buntu.. ja w domu mam 6 i 10 latka. charaktery maja po mnie, niewiem czy akurat teraz to zaleta czy wada.. bywa ciezko.. ale starają sie. jest wersja ze od nerwów mamy dzidzius ma czkawke. A czkawki są meczące.
 
Witam sie. Dobrze wiedzieć ze nie ja jedna od nocy nie śpię. W pierwszej ciazy duzo pozniej mnie bezsenność łapała a teraz to juz od kilku tygodni spac nie moge. Trzeba bedzie włączyć tabletki nasenne bo lekarz juz "przyzwolił".
 
A ja dzisiaj miałam bajecznie! Co prawda w nocy był godzinny płacz (zęby), ale pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie wstaliśmy przed czy o 6, ale o 8! :-) a z wczesnym budzeniem się w pierwszej ciąży też tak miałam, był okrs, gdzie wstawałam o 5!
 
reklama
Do góry