reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Znalazłam wątek o amniopunkcji na forum- chyba ze 3h czytalam, trochę się uspokoilam bo bylo bardzo dużo dobrych wieści po amnio....mam nadzieję że i moje będą dobre;) dobranoc...jestem padnięta po 2 bezsennych nocach i mam nadzieję że dziś coś pośpię bo dzidziuś poyrzebuje odpocząć;)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie/miałyście blokadę przed seksem? Od momentu 2 kresek u mnie seksiku nie było. Fakt, że w 8 tygodniu krwawilam i było zagrożenie, ciągle wymiotowalam ale teraz jest ok a ja nawet nie myślę o zbliżeniu. Na szczęście mąż nic nie nalega:-)
Zdarzyło mi się parę razy śnić o seksie itp i budziłam się z bólem w dole brzucha, który szybko minął. Miała któraś z Was tak?[/Qu mnie tez seksu zero mam podobnie tylko ze mi sie nie sni seks tylko jak raz probowalismy sie zblizyc i przy grze wstepnej mialam taki bol w podbrzuszu i niestety ja sie boje a moj maz nie nalega
 
Dziewczyny czy Wy też macie/miałyście blokadę przed seksem? Od momentu 2 kresek u mnie seksiku nie było. Fakt, że w 8 tygodniu krwawilam i było zagrożenie, ciągle wymiotowalam ale teraz jest ok a ja nawet nie myślę o zbliżeniu. Na szczęście mąż nic nie nalega:-)
Zdarzyło mi się parę razy śnić o seksie itp i budziłam się z bólem w dole brzucha, który szybko minął. Miała któraś z Was tak?[/Qu mnie tez seksu zero mam podobnie tylko ze mi sie nie sni seks tylko jak raz probowalismy sie zblizyc i przy grze wstepnej mialam taki bol w podbrzuszu i niestety ja sie boje a moj maz nie nalega
u mnie tez seksu zero mam podobnie tylko ze mi sie nie sni seks tylko jak raz probowalismy sie zblizyc i przy grze wstepnej mialam taki bol w podbrzuszu i niestety ja sie boje a moj maz nie nalega
 
Gabrielke - moje 3 koleżanki miały zły wynik testu a amniopunkcja wychodziła ok i każda urodziła zdrowe dziecko :) to, że wynik jest zły testu nie oznacza, że dziecko ma wady.

Ja mam zakaz seksu ale chce mi się strasznie........... mąż ledwo daje radę ale cóż zrobić.
 
Gabrielke, myśl pozytywnie. Nie warto sie stresować, czekaj spokojnie na wyniki. Mój braciszek miał urodzić sie z poważnymi wadami genetycznymi. Wszystkie badania na to wskazywały. Do tego mama 40stka ze skróconą chirurgicznie szyjką macicy. Ciąża wysokiego ryzyka. Pół roku stresu. I co? 4 kg zdrowego chłopa. Teraz ma 3 latka i biega jak opętany, mały cwaniaczek :) Trzymam za Was kciuki :)
 
dziewczny wczoraj pojawiło się u mnie trochę białego śluzu coś zbliżone jak przy dniach płodnych.. dzisiaj go już nie ma, dodam że nie boli mnie nic w środku ani nie piecze. normalne czy to jakaś infekcja?
 
dziewczny wczoraj pojawiło się u mnie trochę białego śluzu coś zbliżone jak przy dniach płodnych.. dzisiaj go już nie ma, dodam że nie boli mnie nic w środku ani nie piecze. normalne czy to jakaś infekcja?
kochana normalne czasem moze go wiecej byc a czasem w ogole jak nie swedzi i nie piecze to nie masz sie co martwic u mnie przy odawaniu kupki troszke wiecej wydzieliny wyjdzie ale jak sie martwisz to mozesz sie skontaktowac z lekarzem
 
Kaha normalne jak nie ma innych objawow. Ja w pierwszej ciazy mialam tyle sluzu ze jak wstalam z lozka bez majtek to potrafilo mi nawet na podloge poleciec-niesmaczne wiem ale prawdziwe. Dziewczyny ja brzuszek mam juz naprawde pokazny,czasami czuje jakies "smyranie"od srodka ale kopniakow niestety jeszcze nie czuje a nie moge sie doczekac,Corcia pierwszy raz kopnela w 18tyg. wiec moze za dwa tyg. Bobo da tez znac. Ja w biegu wciaz:Corcia,dom,praca,na odpoczynek czasu brak. Dzidzia mi sie juz snila ze karmilam piersia,nie moge sie doczekac,ale porodu sie boje,pocieszam sie ze moze tym razem pojdzie latwiej. Pozdrawiam wszystkich:-)
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Znalazłam wątek o amniopunkcji na forum- chyba ze 3h czytalam, trochę się uspokoilam bo bylo bardzo dużo dobrych wieści po amnio....mam nadzieję że i moje będą dobre;)

innej opcji nie ma!

Tren jak po wizycie?

Doris
super, ze się odzywasz:-)

Kaha
normalne, ja zazwyczaj nie mam prawie nic, ale zdarza się właśnie tak jak w dni płodne, tak jak któraś pisała, jak nie swędzi, nie piecze, nie zmienia koloru na zielony, zielonożółty to jest oki

głowa mi pęka, musiałam pigułę zjeść i ogólnie niespecjalnie się czuję więc tylko na szybko miłego dnia życze:-)
 
reklama
to moj najgorszy dzien :-(
nie wiem dlaczego mnie tkneło i zadzwoniłam do kliniki czy sa wyniki z testu pappa
mówili ze jak bedzie cos zle to zadzwonia- i nie zadzwonili.
a ze ja mam jakies głupie przeczucia to zadzwonilam
mimo ze na prenatalnych bylo ok, bo nt-1,7 i nosek i kosc udowa,i serduszko.
do tego dr sie smiala ze jestem nastolatka bo 28 lat
i połozna do mnie ze ryzyko ZD 1:115 mam przyjechac na konsultacje i po wyniki:-(
 
Do góry