reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Otokika witaj, spokojnej ciąży!

Dzisiaj byłam na 2 godzinnym spacerze i teraz ledwo siedzę, zmęczyłam się strasznie, też tak macie??

ja też zrobię cokolwiek i padam...

Gabrielke
witaj, trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki!

Ananka
gratuluję wizyty!

Agusiaczek u mnie się łóżeczko z szufladą nie sprawdziło- szybko małe łapki zaczęły wyciągać to, co tam chowałam i stała się bezużyteczna:-)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie/miałyście blokadę przed seksem? Od momentu 2 kresek u mnie seksiku nie było. Fakt, że w 8 tygodniu krwawilam i było zagrożenie, ciągle wymiotowalam ale teraz jest ok a ja nawet nie myślę o zbliżeniu. Na szczęście mąż nic nie nalega:-)
Zdarzyło mi się parę razy śnić o seksie itp i budziłam się z bólem w dole brzucha, który szybko minął. Miała któraś z Was tak?
 
Witam nowe dziewczyny :) Trzymam kciuki za aminopuncję- oby dzidzia była zdrowa.Na nerwy polecam validol ziołowy do ssania ( pytałam się gina można brać, on wspominał coś jeszcze o neospasminie ale z tego co wiem to tam chyba jest alkohol wiec nie polecam) albo melisa do 3 razy dziennie.

U mnie z łydką - nie ma już śladu po sinym ( więc może to jednak od butów- chociaż nic nie czułam)- ale bacznie obserwuje i więcej trzymam nogi w górze albo chociaż na dużej piłce gumowej.
Bardzo fajny ten wózek co któraś dzisiaj podała link- cena uważam bardzo korzystna - 3 elementy, ładne kolory. My się napaliliśmy na urban chicco ale cenowo prawie drugie tyle droższy ale czy lepszy? Nie wiem :(
Odnośnie moich sił witalnych to powiem wam, że nie chodze już sama do miasta- mam kawałek - w jedną stronę pojdę, ale już wrocić trochę mi trudniej ( łapią mnie jakieś skurcze w pośladek ). Bywają dni że boli mnie brzuch nie wiem czy tam sie coś rozciaga, czy to nerwy, czy jedno z drugim.Dzisiaj czuję takie jakieś napinanie w pochwie.
Olasec odnośnie seksu - też u mnie z tym krucho. I mam te same objawy odstawienne co ty ( sny o zabarwieniu mocno erotycznym i jak sie budzę napięty brzuch- może to orgazmy senne:-D ). Mnie od początku ciąży bardzo pobolewał brzuch wiec nie chcę ryzykować.
 
Witajcie wrześniowe mamy.
I ja chciałabym do was dołączyć.
Termin porodu mam na 11 września. Mam 28 lat i to moja druga ciąża. Córeczka ma już 4 lata.

Pozdrawiam.
 
kołdunek w pierwszej ciąży miałam podejrzenie cukrzycy- krzywa marnie wyszła ale później okazało się, że cukry w normie jak badałam cukier po posiłkach...

A ja dzisiaj pomyłam okna, wyprałam i powiesiłam firanki, do tego młodemu zęby idą, temp. prawie 40 st, po kąpieli wymioty i biegunka... Nie dawno zasnął, mam nadzieję, że noc będzie spokojna... A jutro jadę do lekarza i nic nie robię...

Olasec z tym seksem to u mnie odwrotnie ;-)Ja bym coś podziałała, a M się boi....

Zęby w ciąży- w poprzedniej miałam kanałowe leczene bez znieczulenia i dałam radę, a teraz mam takie wrażliwe, że odkamieniania przeżyć nie mogę... Na szczęście na początku ciąży byłam na wizycie kontrolnej i wszystko ok... Nie cerpię dentysty....
 
Witam dziewczyny!
ile nowych wątków! Ja nie pisałam, bo myślałam, że to mój ostatni tydzień na L4, więc zabrałam się do roboty...
Gabrielka tego co pamiętam Katarynka1976 miało tą amniopunkcje i czeka się 17 dni chyba.Nie przejmuj się wszystko będzie dobrze, stres dzieciątku nie pomoże. Wiem co mówię, mi wymaz pokazał, że mam bakterie coli i gronkowca. Lekarz nie dał mi antybiotyku, skierował mnie jeszcze na badanie moczu. To moja też pierwsza ciąża, a mam prawie 33 lat. Czekam tez na wyniki z papa z kwi. Prenatalne mam dobre. A żeby nie myśleć poczytaj sobie srokao pl, jakie oliwki, jakie chusteczki kupić dzidziusiowi jak nadejdzie czas ;-)
kikifish87 poradzisz sobie z dzieckiem na pewno. Dużo kobiet jest w takiej sytuacji, nie będziesz miała czasu myśleć. Nie będę mieć oparcia w teściowej -taka karma, a mama jest już w podeszłym wieku i mieszka daleko. Będę musiała dać rade, nie będzie czasu na myślenie z dzidziusiem ....
Co do seksu to przez ta opryszczkę się powstrzymywaliśmy i tez miałam sny.Wczoraj lekarz mi powiedział, że możemy kontynuować pożycie...
Gosiunia1993 a jakie dostałaś antybiotyki na bakterię coli?
 
Co do seksu to my nie mamy oporów. Oczywiście początki były trudne dla obojga, musiałam się trochę namęczyć żeby męża namówić :-D Nie żałuje - rozkosz podwójna. Trzeba tylko pokonać własną barierę psychiczną. Jeśli tylko zdrowie pozwala - polecam ! :)
 
witam się dzisiaj wieczorem...
mam okropny dzień
frown.gif

od rana wymioty... musiałam jechać na uczelnie ale nie poszłam na zajęcia.. kręciło mi się w głowie i wróciłam do domu...
cały dzień wymiotuję. nawet wodę zwracam
frown.gif
nie mam na nic sił..

witam nowe mamusie.
Gabrielke trzymam kciuki aby wzystko się dobrze skończyło
ananka ale jaja!! :D super gratuluję! u nas jeśli się potwierdzi chłopak to też Jaś!:)
olasec.. ja miałam w 1 trymestrze brak ochoty na seks..0.. raz tylko się kochaliśmy ale nic mnie nie bolało.. a teraz jakoś dwa dni mam ochotę ale mąż zmęczony :D
 
reklama
otoKika to były badania biochemiczne pappa i beta hcg...trochę żałuję że je zrobilam ..chyba....sama już nie wiem...jestem strasznie rozdygotana;( biedne dzieciątko niczemu winne. We wtorek mam amniopunkcje we czwartek powinny byc wyniki- następne 8 dni będzie cholernie trudne:(

Słyszałam, że często pomimo negatywnego wyniku testu Pappa, czyli wysokiego prawdopodobieństwa, rodzą się zdrowe dzieci
 
Do góry