reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Tree15 robilam tak w 1 ciazy zsjecia z orofilu bo inaczej nie ma sensu i co leza w laptopie nie wywolane, a w 2 ciazy jakies tam zrobie ale nie duzo.
 
reklama
Agusiaczek30 fajnie ze wszystko jest okey.
Tren ja to mam brzuszek maly choc wiekezy niz w 1 ciazy i nic to nie daje, wczoraj w kolejce do badan prawie tam odjechalam wiara sie oatrzyla ale nikt nie zapytal sie czy cos mi jest, az po chwili spadla z nog.
 
witam ja juz po prenetalnych i jest wszystko ok malenswo rosnie jak na drozdzacg fikolki robi ale niestety nie chcialo sie pokazac i nie wiem jeszcze jak plec ale to malo wazne najwazniejsze ze drowo sie rozwija a jesli chodzi o wyniki morfologii i moczu to mam lepsze niz robilam na poczatku

super, gratuluję, a pokaże się następnym razem!

tree15 witaj!

Ana jak się żle czujesz to trzeba podejść do rejestracji i się po chamsku wepchać, pielęgniarki Cię w puszczą, a ciężko liczyć, ze ktoś się domyśli, ludzie jednak tak zapatrzeni w samych siebie, ze nie widzą co sie obok dzieje, trzeba się niestety o swoje upominać...

ja też po badaniach, wszystko obadane, jak na ten moment wszystko, co da się zbadać jest oki, 6 cm chłopa, pytaliśmy czy jest choć cień szansy, ze jednak baba, ale dr powiedział, ze tylko teoretycznie, bo wszystko ewidentnie na chłopaka wskazuje...
 
czesc.

Wczoraj bylam na genetycznym badaniu. wynik za ponad miesiac.

Agusiaczek ja nie mialam prenatalnych. Mialam badania genetyczne.

pogoda sie u nas popsula, wczoraj bylo tak zimno ze wychodzić mi sie nie chcialo.

co do wielkosci brzucha. Moj widac ze to ciązowy od ok 9 tc. obecnie jak na 13 tc jest ogromny. ale ja w poprzednich ciązach mialam gigantyczny brzuch.. wiec chyba taka moja uroda. Ale jest jeden plus.. rozpinam kurtke i w kolejkach nie stoje, w mpk siedze :)
ja mialam usg genetyczne a na to wlasnie mowia prenetalne tylko ze ja nie mialam z krwi
 
a ja wstałam nie dawno ;D spanie mam takie że śpie min 12h
biggrin.gif

ja posprzątałam wczoraj, dzisiaj jedziemy do dziadków, dziadek 90te urodziny ma
biggrin.gif

Nie wiedzą jeszcze że po raz 14 zostaną pradziadkami
biggrin.gif

w poniedziałek będę robiła CRP ciekawe czy coś antybiotyk pomógł..
agusiaczek gratuluję udanej wizytki! :) najważniejsze że maleństwo zdrowe :) a w ogóle masz tak że chciałabyś np chłopca czy dziewczynkę czy Ci to jedno ?

Tree15 u mnie nic nie widać, ale pewnie dlatego że siedzi pod tłuszczykiem :D
wczoraj sobie miałam zrobić zdjęcie ale już mi się nie chciało, może dzisiaj :D
 
a ja wstałam nie dawno ;D spanie mam takie że śpie min 12h
biggrin.gif

ja posprzątałam wczoraj, dzisiaj jedziemy do dziadków, dziadek 90te urodziny ma
biggrin.gif

Nie wiedzą jeszcze że po raz 14 zostaną pradziadkami
biggrin.gif

w poniedziałek będę robiła CRP ciekawe czy coś antybiotyk pomógł..
agusiaczek gratuluję udanej wizytki! :) najważniejsze że maleństwo zdrowe :) a w ogóle masz tak że chciałabyś np chłopca czy dziewczynkę czy Ci to jedno ?

Tree15 u mnie nic nie widać, ale pewnie dlatego że siedzi pod tłuszczykiem :D
wczoraj sobie miałam zrobić zdjęcie ale już mi się nie chciało, może dzisiaj :D
mi jest wszystko jedno wazne zeby zdrowe bylo choc moja intuicja mowi mi ze dziewczynka
 
Część dziewczyny. Jestem na forum pierwszy raz ale szukam wsparcia. Jestem w 3 ciąży i tym razem muszę zrobić amniopunkcje. Czy któraś z Was jest po takim doświadczeniu? Gratuluję Wszystkim Mamom udanych bada. Usg 11-14 tydzień.
 
reklama
ja mialam usg genetyczne a na to wlasnie mowia prenetalne tylko ze ja nie mialam z krwi

Prenatalne czyli z pobraniem krwi, genetyczne czyli samo usg tu jest różnica.

Mi intuicja mówila z D w ciąży ze dziewczynka i byl chlopak, choc teraz czuje tez ze dziewuszka, zobaczymy co wyjdzie. Wazne by zdrowe :)
 
Do góry