reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Na zaparcia tez wystarczy jesc jabłka czy sliwki, właśnie zjadłam te owoce z synem jako kolacje ;) dużo rzeczy pomaga a może kefir, maślanka? Próbowałyście albo zwyczajnie kapusta kiszona ( mnie pedzie tak, ze z kibla wstac nie moge) ogorki kwaszone i wode z ogorkow to wszytko rozluznia stolec, jogurty naturakne priobotyczne reguluja orace jelit, zobaczyc co na was działać i stosować, ja osobiscie bym sie nie orzemogla na te mieszanki z siemia lnianego itp, na samą myśl mi zle ;)
 
reklama
witam się wieczorem bo miałam aktywny dzień..
wywiało mnie na dworze na wszystkie strony i teraz piję wodę z cytryną. coś mnie ciągnie do kwaśnego.. odliczam dni do prenatalnych, nie mogę się doczekać aż zobaczę dzidzię i się dowiem czy wszystko ok!
 
Minazaparcia marchew pomaga. W ciazy na szczescie niemam. Tylko te gazy.Niewiem co gorsze.

Niewiecie czy na genetyczne badania musze byc na czczo ? Jutro mam a zapomnialam zadzwonic zapytac.
 
na zaparcia tez jest napicie sie jednej lyzki stolowej oleju i popicie tego duza iloscia wody ale to jest dobre raz na jakis czas a my sie z tym problemem zmagamy na codzien
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytkę, nie trzeba być na czczo :)
A odnośnie zaparć polecam łyżkę oleju lnianego, nie dość, że zdrowy to jeszcze pomoże, mnie po łyżce tranu czyści hehe.
A apropos alergii to mam lekką na roztocza iw lecie ok lipca się duszę i wiecznie z zatkanym kinolem...
Ściskam i miłego dnia
 
3mam kciuki! J dzisiaj na badaniach mrwi i moczu. Odjechalam tam, babka w ostatniej chwili mnie polozyla i mi pomogla bo bym klapla na ziemie. A kolejka gaka do labolatorium ze stojac mi sie juz zle robilo.
 
reklama
Trzymam kciuki za wizyty! i czekamy na wieści
U nas ok, mały rośnie, miałam podejrzenie wypływania wód ale zrobili badania i niby ok mam obserwować.
Miłego dnia :) ja właśnie pije kawkę i zagryzam czekoladą z linda z truskawkami ale pyszneeee
 
Do góry