reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Są tu jakieś mamy z alergią? Kompletnie zapomniałam, że jestem alergikiem i w okresie pylenia biorę leki (Xyzal, Zyrtek) bo kicham, mam katar i to jestem w stanie przeżyć ale jak mnie oczy zaczynają swędzieć, że chce je wydrapać pomimo tego że bolą, tego bez leku nie przeżyję.

O dziwo zrobiło się lekko ciepło i ja już kicham i smarkam, a zawsze najgorzej miałam kwiecień-lipiec. I pytanie mam co bierzecie na alergię? Co można brać?

dowiadywałam się u mojego gina, polecił coś w rodzaju allertec ( powiedz w aptece że jesteś w ciąży to panie farmaceutki ci doradzą) :)
Ja znowu piekące i swędzące oczy bym przeżyła, ale nos mam taki zapchany że nie mogę spać w nocy. Ja odczulałam się już prawie 2 lata i nic mi nie było, zaszłam w ciąże to objawy wróciły ze zdwojoną siłą :p
Jak jest ciepło to wietrz sobie krótko mieszkanie, to samo pościel, którą potem porządnie wytrzep. :)
 
reklama
Kochane jak będziecie miały jakieś wieści od alergologa to dajcie znać. Też chyba mam alergię ale niezdiagnozowaną. Przy ciąży z Jasiem nic się nie nasilało, ale nikt nie wie jak będzie tym razem.

U nas dziś piękna pogoda ale prognozy mówią, że to tylko chwilowe. Na szczęście czuję się już dużo lepiej. Mdłości już prawie nie mam. A Wy jak się czujecie? Ja już nie mogę się doczekać aż znów zobaczę dzidzię :) może kolejnym razem poznamy już płeć :)
 
A powiedzcie mi kochane czy ciagly katar też może być od alergii? Bo orzed zajsciem w ciaze z synem dostałam katar i lekarka powiedziała mi że to moze na pylenie a byk wtedy marzec. Od tamtej pory mam go ciagle. Budze sie z zapchanym nosem,albo nim pociagam. Nigdy nie miałam takiego kataru badz zapchanego nosa tylko podczas chorób.
 
Ana ja przed zdiagnozowaniem alergii i astmy tez wiecznie katar mialam i wiecznie kaszel. Jak dostalam leki wszystko minelo.


Z tą wodą sprobuje.. bo serio wstyd jakich malo.
 
TRen - kaszlu nie mam, tylko katar, a na domiar zlego nie mam jak isc do lekarza bo moja lekarka zmarla pare miesiecy temu i jeszcze w ooradni nie przyjeli nowej a syna lekarka nie ma juz miejsc bym do niej orzeszla eh...
 
ja prawdopodobnie jestem uczulona na swinke morska .....w tamtym roku kupilsmy z mezem swinke akurat na poczatku pylenia i myslalam ze to od pylkow ale gdy skonczył sie sezon pylenia ja dalej mialam katar i dopiero jak oddalismy swinke to dolegliwosci mineły a mowie ze prawdopodobnie bo nie mam zdiagnozowanej alergii.....mialam robic testy ale nie zdazylam bo zaszlam w ciaze
 
maggie2205 obecnie to 12 tydz 5 dzień, a co do amniopunkcji wiem jakie niesie ze sobą ryzyko :( dlatego jestem nijako nastawiona na tego typu badania, choroba genetyczna jest na podłożu neurologicznym, normalne badanie prenatalne tego typu zaburzeń nie ukazują. Jakbym przed ciążą wiedziała o tej chorobie genetycznej to byśmy się z meżem przebadali , ponieważ teściowa okłamała że nie jest to choroba genetyczna co dla mnie już jest w ogóle dziwne, takich rzeczy się nie ukrywa:( przez to mam dodatkowy stres który nie służy mi jak i dziecku.
 
Ostatnia edycja:
Goscx na zaparcia.pomaga mi picie actiplus dostepne w biedronce. Pijac to nie mam w sumie zaparc reguluje mi stolec a ciazy z D to mnie ratowalo.
 
reklama
Do góry