reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ja nie chcę znać płci malucha chyba,że sama rozpoznam na monitorze bo to bardzo ładnie widać i wcale nie trzeba się bardzo dobrze na tym znać oby tylko dziecko ładnie się ułożyło.

Ja mam nadal wagę wyjściową i brak apetytu, wszystko jest bleeeee

Co do wieku to więszkość tutaj młodych siks ale ewka rocznik 84 to jeszcze mało , któraś miała 35 latek więc my jeszcze babki w kwiecie wieku a nie do grobu ;-)


Co do teorii ,ze inne samopoczucie w ciąży inna płeć to ja bym to potwierdziła. Inaczej wszystko było z Antkiem niż Gabi. Inne samopczucie, zachcianki, inaczej wygladałam ale teraz czuję się jeszcze inaczej ani na chłopca ani na dziewczynkę.... czyżby dzender :tak:
 
reklama
Co do wieku to więszkość tutaj młodych siks ale ewka rocznik 84 to jeszcze mało , któraś miała 35 latek więc my jeszcze babki w kwiecie wieku a nie do grobu... :

To ja mam skończone 35 latek i to moja pierwsza ciąża ... Okazało sie wbrew opinii lekarzy, że możemy jednak mieć potomstwo wiec mam nadzieję, że ciąża nie ostatnia ;)
 
To ja chyba z Was najstarsza jestem 36 lat i w sumie ciąża trzecia.. Też chciałabym znać płeć i bardzo jestem ciekawa kto tam w brzuszku zamieszkał, troszkę się martwię bo objawy troszkę mi popuściły, ale może to po prostu już ten tydzień że mamy prawo czuć się lepiej.
Ja badania robię w pakiecie, ale mam z racji wieku za darmo usg plus krew. Jakbym miała płacić raczej zrobiłabym samo usg. Może ta cena 400 zł to usg plus te testy pappa
Anula młoda jeszcze jesteś zdążysz do 40 stki może i dwójke urodzić :-)
 
nie kazda kobieta ma objawy takze nie ma co sie martwic jak nagle zanikaja objawy ktore nam towarzyszyly takze dziewczyny glowa do gory powoli sie zblizamy do konca pierwszego trymestru
 
Z tą płcią to wszystko możliwe. Ale w sumie kuzynka ma 3 dzieci, 2-ch chłopców i 1 dzieczynka, i każdą ciąże przechodziła inaczej, zarówno z wagą, zachciankami i samopoczuciem. Ja póki co przechodzę podobnie do pierwszej i od początku mam wrażenie, że będzie drugi chłopiec. Kiedyś chciałam mieć parkę, ale teraz jest mi obojętne, byle by zdrowe było :tak: nawet chyba wolę w tym momencie chłopca. Wkurza mnie tylko, że kto się dowiaduje o ciąży to mi mówi "byle by to dziewczynka była". Płeć będę chciała poznać, ale nie nastawiam się n prędkie poznanie, synek się pokazal dopiero w 7 miesiącu, taki wstydliwy był :laugh2:
Asika- rozwaliłaś mnie tym dżender :-D
 
Cześć dziewczyny :)
naskrobałyście tyle, że ciężko nadrobić! póki co wyłapałam wątek poznawania płci, i sama chciałabym wiedzieć ale najważniejsze jest zdrowie dzidzia :) a co do płci, mąż bardzo chciałby synka :)

Mam do was pytanie, jako do ciężaróweczek. Mój mąż kręci filmy i raz stworzył takie pamiątkowe wideo ciążowe dla znajomych , od tamtej pory jakoś temat ucichł, a mąż zajął sie bardziej kręceniem teledysków. Ale tak sobie myślę, czy nie założyć specjalnej oddzielnej strony z taką właśnie ofetą dla przyszłych mam. Rzadko widuję fajne widea w tym temacie, a to fajna pamiątka dla rodziców i pociech w przyszłości. Co myślicie? :)

no i wrzucam sam filmik :)
<a href="https://vimeo.com/90465175" target="_blank" rel="nofollow">[video=vimeo;90465175]https://vimeo.com/90465175[/video]
 
Ostatnia edycja:
kołtunek trzymam kciuki za wizytę i badania i oczywiście będziemy czekać na relacje :):)
ja bym chciała znać płeć. wiadomo jak reszta mamusi po 1 zdrowe a po 2 czuję dziewczynkę chociaż wolałabym synka :D
no ale zobaczymy co zmajstrowaliśmy :D
 
reklama
Do góry