reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hej! Jestem tutaj nowa mam nadzieje że mogę dołączyć do Waszej grupy... Z mężem staraliśmy się o dziecko od ponad 3 lat aż w końcu się udało w ten czwartek będzie 11 tc a w przyszły mamy mieć usg na chwilę obecną mierzymy 31,5mm. Mam takie pytanko czy Wy też macie takie problemy z niedoczynnością tarczycy???
mi wynik tsh wyszed bardzo niski i ginekolog kazal mi sie skonsultowac z endokrynologiem
 
reklama
gośćx ja mam bardzo niski poziom tsh czyli tsh u mnie wynosi 0,008 a norma jest 0,270-4,200 i gin kazal to skosultowac z endokrynologiem
 
Mój wynik TSH na chwile obecną 0,05.
A jak u Was z surowicą?
U mnie
Anti-TG 108,7IU/ml norma 6,4 do 17,9 :-((
Anti-TPO 39,9IU/ml norma 0,8 do 7,9
 
Kasiam wypryski i wymioty to raczej zasluga ciazy i pocieszajace jest to ze mdłości dają niemal pewnosc ze z ciąża wszystki gra, co do lekow to też faktycznie zauwazam ze po luteinie lecę wymiotować, na szczęście mam podjezyk wiec rozpuszcza się do krwioobiegu i nie zwracam leku, najgorsze są noc i poranki ale chyba już gorzej nie będzie wiec jakoś wytrzymam. Dziewczyny róbcie suwaczki wtedy widać ile tyg ciąży już macie za soba
 
Ostatnia edycja:
Dawno sie nie odzywałam, ale co wieczór przed snem tzn koło 20 podczytuje Was dziewczyny ciężko odpowiedzieć na takie zaległości. Ale myśle że najgorsze dolegliwosci typu wymioty mdłosci i itp osiagnely juz apogeum i teraz juz bedzie lepiej. W czwartek ide na usg na nfz zobaczymy jak rośnie kropeczka. Dziewczyny czy jest ktoś z Mazur?
 
Malina ja jestem z Mrągowa agusiaczek tego linka wklejasz chyba w panelu użytkownika sygnatura coś takiego i wtedy się wyswietla zawsze jak coś napiszesz, ja miałam krew mocz cukier i coś tam jeszcze z erytrocytami z krwi i w pt mam wizyte
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry