reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witam dziewczyny ;) ojej to już 6 tydz skończyły mi się dolegliwości oprócz zmęczenia lub poprostu lenistwa... No i nabrzmiale piersi :) nie wiem czy mam się cieszyć czy martwić... A ponieważ mieszkam w UK na usg o ile takie mogę liczyć dopiero za 6 tyg... 10 lutego wizyta u lekarza rodzinnego który zapyta czy zrobiłam test ciążowy i pogratuluje... Ahh najchętniej wsiadla w samolot żeby usłyszeć serduszko ❤
 
reklama
Cześć kochane, po wizycie jestem spokojna, ciąża bez komplikacji. dostałam skierowanie na masę badań, maleństwo przez tydzień urosło, jest dwa razy większe, jutro jadę na badanie glukozy, pani mòwiła żebym męża zabrała bo po tym badaniu jakos ròżnie jest, dostałam zwolnienie, nawet nie musiałam błagać. Termin porodu przewidziany na 20 września.
 
Ale dzisiaj naprodukowałyście, Dziewczyny :) Ja dzisiaj byłam u mamy, zeby za wiele nie myślec o jutrzejszej wizycie. Wróciłam z caaaaalusieńkim garem gołąbków :D Mniam.

Olasec! Ciesze się, że już jesteś w domu :) Myślę, ze najgorsze minęło skoro lekarze zdecydowali sie spuścic Cię z oczu :) Trzymam za Ciebie kciuki!

Panna Anna lec do szpitala. Zrobią CI usg! Uspokoisz się i nie będzie tej niepewności. Niepewność jest najgorszą torturą.

Bobak, a może poszukaj czy nie ma polskiego lekarza gdzieś w Twojej okolicy. Na wyspach ponoc nawet już ortodontów można znaleźc polskich.

Pysia ogromnie się cieszę, że wszytsko u Ciebie ok :)
 
Witajcie Mamusie :)
czytam wpisy na telefonie, bo nie mam kiedy nawet odpalić kompa - jak wracam po pracy do domu to padam na pysk i nie mam na nic siły ani ochoty.
Madzialena Ty się nie przejmuj nie denerwuj, żeby bąbelkowi nie zaszkodzić a ten Twój niech sobie jedzie na Ibize skoro to jego największe marzenie-zamiast siedzieć z matka dziecka :wściekła/y: - wybacz ale jest wyczulona na takie gadanie - może mu się coś zmieni i pójdzie po rozum do głowy.

Panna Anna nie trać wiary, jeszcze wszystko może być w jak najlepszym porządku, bądź silna kobietko - wiem co znaczy strach o dziecko i ciążę...

A ja jak tylko wyszłam w poniedziałek ze szpitala tak od tamtej pory nie boli mnie brzuch i plamień też nie mam...hmmmm cud? cieszę się bardzo, Nie wiem czemu mój lekarz kazał mi przyjść 2.02 na usg zobaczyć tylko tętno, nie rozumiem czemu skoro bije 124 uderzeń - i jak twierdził że jest wszystko w porządku... mam nadzieje ze nie ma niczego niepokojącego :-(. Chociaż zarówno On jak i inny lekarz powiedzieli że jest wszystko ok. Sama już nie wiem....
 
Panna Anna- na jakiej podstawie on tak stwierdził? Ja bym pojechała na usg do szpitala, przecież lekarz przy takim czymś powinien Ci obowiązkowo zrobić.

Leń i mdłości przy mocniejszych zapachach- tyle u mnie :sorry2:
 
Dziewczyny, w pt. robiłam pierwszą betę, wynik wyniósł 903, a dziś jest 2280, wydaje mi się, że jest za mało. Prawda?
 
Bobak1252 - ja też mieszkam w uk i jadę na usg 11 lutego, bo nie wytrzymałabym w tej niepewności do 12 tc, i jadę do angielskiej przychodni. Zapłacę 80funtów (w polskiej przychodni chcieli 100f) i w razie jak nie zobaczę serduszka, to następną wizytę mam za darmo w dogodnym mi terminie. Więc bardzo fajna opcja.
I czemu masz tak późno GP? Ja na 12 lutego mam już pierwsze spotkanie z położną :)
 
Ania_Beata - beta powinna na naszym etapie ciąży wzrastać o min 66% w ciągu 48h, 114% w ciągu 72h.
Jeżeli mogę poradzić - zrób betę w piątek (czyli po 48h od dzisiaj) i jak wzrośnie do ok 3785, to wszystko jest ok :)

Madzialena - ja nie czuję w ogóle różnicy. Mogę jeść wszystko.

Ursa - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę &&& Ty trzymaj za moją... ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ja wczoraj bylam na wizycie ale to byla nudna wizyta bo nie robil mi usg i nie widzialam mojego Okruszka:/
ale na razie u mnie wszystko ok. Nastepna wizyta za miesiac w miedzyczasie badania.
dostalam tez skierowanie na test PappA ? Wy tez bedzie go fobic? Rozne opinie sa na jego temat no ale jak mnie skierowal to ide.
milego dnia:)
 
Do góry