reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dzisiaj jest dzień 3 jak plamię na ciemny brąz (zawsze tak miałam jak mi się okres kończył), ale dziś pojawił mi się po raz pierwszy taki błoniasty skrzep. Zadzwoniłam do poradni, to Pani w rejestracji na mnie nakrzyczała,że pierwszgo dnia powinnam do szpitala jechać. Mam przyjść ok 15 do doktor zobaczyć co powie. Tak strasznie się martwię. To moja pierwsza ciąża. Maluszek tak bardzo wyczekiwany...
 
reklama
Olasec odpoczywaj, a na pewno wszystko bedzie dobrze ;-)

Panna Anna trzymam kciuki!!!

a mi jest znowu niedobrze, ja mam wizyte dopiero w poniedzialek i juz sie nie moge doczekac ;-)
 
Hej kochane, jakoś od wczoraj tak nie mam sił kompletine......szkoda, że to już nie czerwiec, przynajmniej zażerałabym się czereśniami i arbuzami, a tak to jem takie niewiadomo.......


Stale się martwie tą krwią nad łożyskiem, lekarz mało wspomniał na ten temat, powiedział, że tym zajmniemy się po 12 tygodniu ciąży...chyba chodziło mu o to, że to może się wchłonąć....


Pycia, powodzenia na wizycie, najgorsze dolegliwości powinny odpuszczać po 12tc, ja już czuję, że jest troszkę lepiej u mnie, nie ma takiego heftowania i odruchu wymiotnego....


Kasiaam jeżeli chodzi o IgG rosną dopiero po pół roku od przejścia choroby, więc luzik....


Eedyta trzymaj się...


Olasec trzymam za Was mocno kciuki


Panna Anna brązowe plamienia nie są niby takie straszne, najgorsza jest krew.....trzymam mocno kciuki i kontaktuj się z lekarzem...
 
Cześć :)

Właśnie potwierdziłam, że jestem w ciąży :) Tak się cieszę. To moje drugie maleństwo. Jeszcze nie powiedziałam o tym mężowi. Macie jakiś pomysły na oryginalne powiadomienie? Chciałabym, aby to było coś wyjątkowego.
 
Witajcie!o dziwo czuję się dobrze i nawet mi się nie chce spać:-)pierworodny był dziś pierwszy raz sam na basenie, denerwowałam się strasznie, ale wychodzi na to, ze niepotrzebnie, dziecko przeżyło, pani też i nawet się nie skarżyła więc nie jest źle...

Olasec
trzymam kciuki, musi byc dobrze!

Panna Anna
powodzenia u gina, trzymam kciuki!

Jolka
a to Cię gin zrobił! mam nadzieję, ze tym razem się pojawi:-)

An ulka super, że Cię tak uspokoili z tą toksoplazmozą

Milusia zamartwianie się nic nie zmieni, musi być dobrze!

Engacka a nie możesz się do tego dobrego lekarza umówić na póżniej? wydaje mi sie, że dobry lekarz zobaczy więcej na wcześniejszym o 2 tyg badaniu niż zły, ale opinie z neta, jak to opinie z neta, nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością...

S jak Sara witaj! spokojnej ciąży!
 
Jakoś w tej ciąży czuję się dobrze, w poprzednich pierwsze trzy miesiące były masakrą,tylko łazienka i sypialnia. Dobrze,bo teraz nie mogłabym sobie na to pozwolić.
S_jak Sara ja kupiłam buciki i dałam mężowi po kolacji,był pod wrażeniem. W poprzedniej ciąży test zrobiłam w mikołajki,położyłam na szafce w łazience i wyszłam do pracy. Napisałam mu sms'a, że Mikołaj zostawił mu w łazience prezent.
Powodzenia wizytującym. Trzymam kciuki,aby wszystko było ok
 
Hej,dziewczyny ktore juz rodzily jak u Was z brzuchem bo ja mam 6,4tydz. i brzuch jakby spuchniety i martwie sie ze cos moze nie tak bo z coreczka(2,8) bylo cos widac ok. 3-4 mies. no i jest wiekszy po pracy jak jestem zmeczona. czekam z niecierpliwoscia na usg (mam 11-02 dopiero) i modle sie zeby bylo wszystko ok. Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujac i wspieram wirtualnie
 
doris mój brzuch wrócił do normy mniej więcej tydzień temu, nawet do spania na brzuchu wróciłam, wcześniej przez jakiś tydzień lub dwa miałam strasznie wzdęty, jakiś taki powiększony, no i 0,5 kg mi spadło ( tzn najpierw kg mi przybyło:-) ), nie wiem czy to sprawa ciążowa, czy to od mleka ( normalnie mam dietę bezmleczną, ale tak mi się pizzy chciało, że się skusiłam...)
 
reklama
Powiększony brzucholek na przełomie 6-8 tc., to normalka, hormony sprawiają, że jelita wariują, wzdęcia przeokrutne, obrzęki..... to w ok. 9 tc powinno wrócić do normy, ja miałam w drugiej ciąży tak, że myślałam, że pęknę, a w 11 tc - 15 tc brzuch płaski, dosłownie:D To mój 11 tc w drugiej ciąży:)
2h70tfr.jpg
 

Załączniki

  • 2h70tfr.jpg
    2h70tfr.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnia edycja:
Do góry