reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Pycia17 jak ja broniłam mgr parę lat temu to też pytania opracowałam po swojemu i inni chcieli gotowce. Jak im dałam to marudzili, że to nie tak itp a ja je opracowałam pod siebie, żeby mi było łatwiej się uczyć.

Nikola28 co do kosmetyków to Nivea ja osobiście bym nie kupiła bo skład mają okropny. Ja mam emolium oraz hipp.
 
reklama
Nikola ja z kosmetyków mam emolium i hopla. Te kosmetyki sprawdziły sie przy pierwszym dziecku.
Pycia wcale Ci sie nie dziwie ze sie denerwujesz na znajomych z uczelni bo Ciebie opracowanie pytań sporo kosztowało.
 
engacka dawaj szybko tabletki czosnkowe (dla mnie najlepszy Alitol) i świeżo ciśnięty sok z cytryny trochę wypić a resztą płukać gardło, bo poród z choroba to już katastrofa.

Gratuluję rozpakowanym.

U mnie skurczybyki wróciły mimo luteiny i nie wiem co teraz odstawić ja i czekać na rozpakowanie jak tak bardzo chce czy ciągnąć ją jak lekarz kazał jeszcze tydzień... wrrr
Zdycham ze zmęczenia bo nie mogę przez nie spać. Boli mnie wszystko brzuch ciśnie i jakby rozpiera. Już nawet nie czytam w necie co to może znaczyć bo bym sobie jeszcze coś nawkręcała niepotrzebnie. Byle do przodu, byle do przodu... masakra... muszę spakować tą torbę...
 
TRen na warszawskiej na SORze masakra. Ale wszyscy mowia ze jezeli chodzi o przyjecie do szpitala to jest jakas masakra. Ale na porodowce jak w prywatnej klinice. Pokoje sliczne, wlasna lazienkaa. Polozne cudowne, od razu mnie odstresowaly. Lekarze znakomici przyszło dwoch skomentowalli tylko ze w ogolee nie powinnam.tego stresu przechodzic bo z malutkim wszystko ok a ja bieedna jestemm ze stresowana. Mimo ze na porodowce bylam godzinee przychodzili z cztery razy. Dziewczyna obok w salli rodzila tak jej polozna pomagala i raz tylko krzyknela i zaraz urodzila malenstwo. Wiec szpital jako szpital to jest super i na pewno tam chce rodzic. Poznnalam swietna polozna jak bedzie trzeba to nawet ją oplace byla cudowna delikatna jak mnie badala. Maz byl caly czas przyy mnie calowal mnie i trzymal za reke. Naprawdę super. No ale byl nie potrzebny stres.
Wlasnie tam chce rodzić. z Psk mam zle doswiadczenia, chociaz teraz niby jest po remoncie... ale wizja ze porod moze odbierac konował ktory rok temu zrobil mi awanture bo nie chcialam sie dac wylyzeczkowac tylko po poronieniu wolalam sie oczyscic sama mnie oslabia. I jego ekst ze napewno wiecej dzieci miec nie bede. Chcialabym palanta teraz zobaczyc.. i mu sie przypomniec. Ze ja to wlasnie ta co nie powinna juz byc w ciązy.


u mnie dziś mega aktywny dzien. skurcze nadal są, ale jak leze to tez sa. Wiec najpierw do rodziców na chwile , potem dom... pranie rozwiesić, wstawić drugie, do kolezanki, supermarket, znowu do kolezanki,do domu pranie zdiąc,..drugie rozwiesić, do rodzićów bo tam chłopcy zostali i do domu.., zakupy rozpakowac, pranie wywiesić.. posprzatac chociaz z lekka. nogi mi w doope wchodza. stopy napieprzają jakbym tą calą podroz piechotą pokonala.
 
Ja naadal dziewczyny w dwupaku. Skurcze i twardnienie brzucha sa ale wydaje mi sie ze bardziej zapowiadajace niz miałyby rozpocząć porood. W poniedziałek znowu mam ktg wiec bede spokojniesza ze nic z malenstwem sie nie dzieje.

Jolka trzymam kciuki za szybka akcje.

Nikola ja zainwestowalam w jakas nowosc mgr cos teeraz nie pamietam dokładnie. Linia bardzo chwalona przez rodzicow i nie sa takie drogie wiec wypróbuję jak beda nie odpowiadac wyrzuce.

Engacka lepiej plucz gardlo, bo mojaa bratowa miala cesarke w czasie choroby brala nawet antybiotyk to powiedzialla ze nikomu tego nie zyczy okropnie zniosla odchodzace znieczulenie.

Pycia17 ja pamietam ze na obrone podzieliliśmy sie po pare pytan i kazdy je opracowal a ja pozniej wszystkie sprawdzalam czy sa dobrze. Ja tam zawsze udostepnialam takie rzeczy wiem ze to wkurza ale coz.

Mloda i piekna mi te ciezko spac bo jak spie na lewym boku maly sie wierci a naa prawym mi ciezko i lipa. I brzuch tez mi cisnie.
 
nadrobiłam Was żeby każdej odpisac bo tak to tylko z tel podczytuje. :)
u mnie nic ciekawego:) 3ytg do terminu i czekamy
:)


bea
wszystko będzie dobrze, troszkę dłużej Was przytrzymają ale pewnie za kilka dni będziecie w domku:)

engacka jak ciasto? wiesz co może ja już nikomu porodu wróżyć nie będę..
mam nadzieję że Cię nie rozłoży na poważnie.

tulka jak się czujesz?

maggie jak imprezka?? jak młody?zadowolony z urodzin?

joasik
trzeba czekać aż się akcja rozwinie:) zazdroszczę tych soków i przecierów :)

motylek super że się macie dobrze z Ala :) mam nadzieje że ty też szybko wrócisz do formy!:):)

paulus dobrze ze wróciłaś do domu! nie ma co leżeć w szpitalu i się męczyć..

pycia ty się broniłaś jakoś w lipcu prawda? no ja końcem czerwca... w 5 się broniliśmy sami sobie wszystko robiiśmy cała grupa nas olała a teraz wszystko od nas dostali... nie będę komentować.

ewka chyba my się musimy zabrać do rozpakowywania hihih


ivon17 i jak sprzątanie pomogło coś się rozkręca?

Nikola ja kupiłam hipp:)
 
Kaha, jestem w szoku, bo ciasto wyszło :D rozkroiłam i w środku wygląda dobrze, nawet jakby się góra wyrównała, więc krem też w miarę prosto leży :D

Paulus płuczę właśnie, wynazałam w internetach jakieś domowe sposoby i działam. Może do środy przejdzie...

Mloda_i_piekna nie slyszałam nigdy o takich tabletkach, zobaczę, czy tu w aptekach w uk maja coś takiego, jak nie to zostaje mleko z czosnkiem :)

Tren ło matko, skąd Ty energię czerpiesz na to bieganie? :D
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj imprezę dla małego robiłam bo kończy pięć lat, rano myślałam że z łózka nie wstanę tak mnie wszystko bolało rano. Potem pojechaliśmy do Auchan, między półkami myślałam ze zemdleje tak mi sie słabo robiło.

Kasiu impreza super, wiele się nie narobiłam bo nie miałam siły, wszystko pozamawiałam raczej, stwierdziłam że nie będę się forsować
 
reklama
Do góry