reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej porannie.


*******ca dostane. Wczoraj kolacja lajt.. bardziej lajt bedzie jak wypije samą wode i cukier na czczo 105 ;/ noz *****!!! tylko tyle moge powiedziec.

Koltunek dlatego uwazam ze mieszkanie z tesciami lub rodzicami to zło.

a co do przepuszczania ciezarnych. Mnie ostatnio znajomy w sklepie przepuscil. az sie zdziwilam bo on kiedyś byl z tych co by predzej cezarną za wolosy wywlokl ze sklepu bo ruch spowalnia. A u cukrzyka jak bylam.. kolejka jak cholera, wpadam spozniona ide sie rejestrowac i stoje. I mi babcie wysakują z tekstem ze ja po numerek musze.Pytam jaki?? kilka wizyt za mną a ja nigdy numerka nie mialam. One mi dalej.. ze ja numerek musze miec bo inaczej mnie lekarka nie przyjmie. wiec mowie ze lekarka ciezarne bez kolejki przyjmuje, ze mi numerka nie trzeba, ja i tak zaraz wejde. A one dalej nie.. i ze w tych czasach juz niema czegos takiego jak bez kolejki. Mysle se zdziwisz sie babo.No i wychodzi pacjentka na wozku i lekarka wola " pacjentke w ciązy poprosze. A taka wielka babcia przede mną sie wbija, bo teraz jej kolejka. to lekarka pyta... w ciazy pani, ta ze nie.. ale jej kolejka, ona stara jest ma wizyte na 11.00. To jej mowie ze ja wizyte mam na 10.30 a jest 10.50. Ona ma czas.. i ja jestem w ciązy.. alez oburzona wyszla.. bo jak to tak.. ja taka mloda brak kultury starszej nie przepuszcze. Moze akurat jej serial szedł w tv i ona chciala zdazyc.

chlopcy dziś znowu na basen jadą. a ja pralke wstawilam mimo zapowiadanego deszczu. Wczoraj bylam z nimi u kuzynki i chlopcy poszli oglądac nowego cielaka, do obory. alez smierdzieli. myslalam ze ich na drodze zostawie.. no okropnie nasiąkli.
 
reklama
Tren dla dzieci małe cielaczki czy nawet duże krowy itp to atrakcja. Ja mieszkam na wsi gdzie krowy nie uświadczysz. Ktoś tam tylko kury ma i dzieci żeby widzieć zwierzęta chodowlane to za niedługo do zoo będą musiały jeździć. Takiego cielaczka to sama bym chciała zobaczyć :-)

Co do kolejek to mnie też się zdarzy, że ktoś mnie przepuści, ale niestety nie zawsze.
 
Tren stare baby, stara data - już zapomniały jak "lekko" jest być ciężarną ..
kołtunek - trzymać męża krótko od początku hehe, bo później przewalone.
Ja na swojego nie mogę narzekać, a teraz odkąd brzuch naprawdę urósł i jest coraz ciężej to taki kochany .. :D We wszystkim mi pomaga i jest moim dodatkowym mózgiem.
Wczoraj byliśmy pierwszy raz na szkole rodzenia. O dziwo myślałam, że będzie gorzej. Dostaliśmy płyty, książkę i co najważniejsze położna powiedziała jakie kosmetyki dla malucha trzeba mieć :) Także wyszliśmy zadowoleni.
pozdrawiam :)
 
aaaaa w ogóle się nie wyspałam;/
nie mogę się ułożyć, późno poszliśmy spać bo zaczęliśmy wczoraj świętować :D i sobie trochę poużywaliśmy hihi :D
ale nawet małż stwierdził że mało komfortowe to jest bo on się boi.
dzisiaj w planach ogarnięcie tego pokoju...ale mi się nie chce...
a na obiad gdzieś sobie pójdziemy w końcu nasze święto:) a w 1 rocznice ślubu albo będziemy czekać jeszcze na malucha albo już siedzieć w pieluchach hehe:)

miłego dnia mamusie!:)


kołtunek to super że ci małż pomaga, teraz się to na pewno przydaje:) wyprawkę już całą masz?
ja wybrałam bebetto nico plus na białym stelażu granatowe obicie:)

jolka chyba najgorsze co może być to mieszkać z taką teściową;/

aneta1991 a jak Ci idzie z kompletowaniem wyprawki? termin dalej masz inny z usg niż z OM?
 
kaha91 - wyprawka pomału do przodu. W sobotę malujemy pokój dla maluszka i przenosimy wszystko, wtedy będę wiedziała co jeszcze trzeba dokupić :) Termin mi się różni o tydzień do przodu, ale gin powiedział, że wcale nie oznacza to, że Mimil będzie chciał wcześniej wyjść :p Obym nie urodziła giganta :D
 
Cześć Dziewczyny.
Z samego rana mój synek wyprowadził mnie z równowagi. Histerię urządził i tak kiepsko zaczęliśmy dzień. Ile to trzeba mieć cierpliwości. Dzisiaj nie na żarty się przestraszyłam- jak ja sobie dam radę z dwójką dzieci.
Tren dobrze, że nie dałaś się w tej kolejce. Wszędzie trzeba walczyć o swoje.
Ja ostatnio stałam w kolejce razem z moją mamą i mama zapytała czy nas Panie przepuszczą bo córka w ciąży (miałyśmy tylko 2 produkty do kupienia), a kobieta na to, że nie. Myślałam, że moja mama ją rozszarpie:)
Potem byłam w tesco na zakupach, a tam jak byk, że jest kasa pierszeństwa. Ale nie zgadniecie- zamknięta:)
Chociaż zdarzają się takie przypadki jak wspomniałyście. Ale to coraz częściej wyjątki.
Biorę się za sprzątanie- a tak mi się nie chce. W planach mam też zrobienie dżemu z truskawek. Ciekawe jak wyjdą te moje plany
 
Tren dla dzieci małe cielaczki czy nawet duże krowy itp to atrakcja. Ja mieszkam na wsi gdzie krowy nie uświadczysz. Ktoś tam tylko kury ma i dzieci żeby widzieć zwierzęta chodowlane to za niedługo do zoo będą musiały jeździć. Takiego cielaczka to sama bym chciała zobaczyć :-)

Co do kolejek to mnie też się zdarzy, że ktoś mnie przepuści, ale niestety nie zawsze.
u nas krow pelno. wujek ktory mieszka w tym samym domu ma, i czesto ma male cielaki. No ale mimo ze moich chlopcy widzą krowy czesto to i tak dla nich to wielkie Wow.

A co do ciezarnych i przepuszczania.. ja potrafie morde otworzyc. I jak trzeba to przeklne. Nie wazne czy ja stoje czy ja przepuszczam.. i w sumie niewazne czy ciezarna. jak widze ze ktos zamdleje, czy z malym dzieckiem, czy stary.. i napewno nie wystoi to co mi szkodzi, ale jesli ktoś sie domaga na sile bo taka jest jego wizja, nie wpadnie mu do lba ze ja mimo ze mloda moge miec z kregoslupem, czy z noga czy akurat mam grype zolądkową i lepiej zeby szybko weszla, jeszcze szybciej wyszla to na bank opiernicz gwarantowany. tak jak takie cudowne 50+ w autobusie. ktora ci kaszle nad glową bo ona ma ochote usiąsc. nie wazne ze ty w ciązy, z dzieckiem ktore ma noge w gipsie.. ona kaszle. No wtedy to mam ochote torbą w morde trzasnąc dewocie.
 
Pycia - najważniejsze, że badania ok, i jutro pójdziesz do domku czego bardzo ci życzę :)
Kaha - mamy większość rzeczy, jesteśmy przygotowani. Teraz właśnie stanika szukam no i laktator muszę zamówić.
Milusia - czekamy na wieści :)
Mama krzysia - zaglądasz do nas jeszcze?? jak u Was sytuacja??

Miłego dnia mamusie :)
 
reklama
Pycia już niedługo będziesz w domku i to najważniejsze, trzymaj się ciepło
Milusia jak wizytka ?
Ja rano byłam na badaniach krwi, na szczęście wyniki w miarę
Wczoraj oświadczyłam mężowi ze jezeli się nic nie zmieni, to ja sie do rodziców wyprowadzę
Milego dnia babeczki
 
Do góry