reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Uwaga! CHWALE SIĘ!!!!

Kochane jaki mam dziś cudny dzień! Byłam u alergologa i znowu miałam spirometrie no i oczywiście mówię lekarzowi, że zasze wszystko ze mną jest okey do póki nie każe mi cholera dmuchać. No i wkurzyłam się, mówie nie patrze na ekran co mi tam pokazuje tylko słucham lekarza. No i proszę badanie rewelacyjne moja wydolność płuc skoczyła do 103%!!! Lekarz cieszył się dziś ze mną, bo mówi że jak przyszłam miałam 75%, potem po podaniu leku 83% no i teraz mam bardzo dobry wynik jak u zdrowej osoby. Czeka mnie jeszcze wizyta 18.08 i potem jak już dzidzie urodzę i odkarmię widzimy się ponownie i planujemy dalsze leczenie.

Zmniejszył mi dziś dawki leków! Cieszę się niezmiernie! No i mogę wychodzić na spacery w katowicach (poza nie bo tylko z pyłkami z katowic się znam;)

No więc taka uradowana wyszłam od lekarza więc skoczyłam do sądu w Katowicach dowiedzieć się jak tam mój wniosek KRS, przychodzę a tu kolejka na 20 osób. No nic pytam kto ostatni i stoję. Ludzie wkurzeni, ja stoję za młodym gościem który rozmawiał z jakimś kolegą. Nagle gość się odwraca patrzy na mnie i mówi, że on jest przede mną potwierdzam mu i stoje dalej, ale widzę że tak się przygląda, przygląda w końcu mówi. Pani jest w ciąży to ja Panią puszczę bo przecież tyle Pani stać będzie? Podziękowałam mu bardzo, i nagle gość na głos mówi, no co za czasy żeby kobieta w ciąży w kolejce takiej stała, ja Panią puszczę ale wydaje mi się że inni też powinni. Nagle wszystkim się głupio zrobiło, obudzili się jakby dopiero co mnie zobaczyli i puścili mnie jako pierwszą. Podziękowałam ładnie i mówię, że tylko idę się zapytać czy nie ma korekty i wychodzę po 3 minutach.

Także serio ostatnio jak byłam to stałam tez kolejka była na szczęście mogłam sobie usiąść, ale dziś gość mnie zaskoczył bo w kolejce i kobiety stały, i mężczyźni w różnym wieku każdy mnie olał. A gość młody i takie zachowanie. Także bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:)
 
reklama
KLaudixon no to łoł:D brawo dla dżentelmena:) takich coraz mniej niestety....No i fajnie, że takie masz dobre wyniki, ja w zeszłym roku o tej porze to umierałam bo się dusiłam od pyłków, teraz jest ok...nie wiem może ciąża obniża ukł. immunologiczny...
 
Klaudixxon to dżentelmen, w pierwszej ciąży też miałam taką sytuacje w aptece ale własnie młody chłopak mnie puścił, a kobitki to nieraz znieczulica taka że szok
Jak sie dziewczyny czujecie, bo mnie tak łupie w łydkach że chodzić nie mogę, spać bym poszła ale małe tornado nie pozwala
 
Ja wlasnie po drugiej drzemce :) bo po praniach brzuch i kręgosłup mnie bardzo rozbolał, teraz ok. zaraz kolejny rozdział ksiazki i czas leci. Alicja kopie wiec sie ciesze , tylko cukry mi lecą cały czas w gore i równo co tydzien zwiększam dawki insuliny :(
 
kołtunek to super że jesteś gotowa ale lepiej niech dzidzia sobie siedzi u Ciebie:)

Anula09 współczuje siedzenia w domu:( ale dobrze że wzięłam się za pranie:) powoli sobie przygotujesz wszystko dla Alicji:)

ewka84 no to wprowadziłaś ładny porządek w domu:D SUPER że ci pomagają:)

milusia83 powodzenia na wizycie daj znac po:)
dzięki za link na pewno sobie obejrzę :)

klaudixxon czasami potrafią nas ludzie zaskoczyć :) mi się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś w miejscu publicznym ustąpił miejsca:)
super że możesz w końcu wychodzić:)



UWAGA! zamówilismy wozek:D kupiłam rolety i firankę do pokoju Jasia:D ale cudownie :D tylko ubranka czekaja na prasowanie i nie wielka część na pranie :D
 
Kaha91 gratuluje zakupów :-)
Klaudixon szok ... cieszy fakt, że sa jeszcze uprzejmi ludzie :-) Mi w Biedzie cos takiego się zdarzyło...kasjerka mnie zawołała i wszystkich przeprosila ale powiedziała że chyba rozumieją :-) bardzo miło mi się zrobiło.
 
Witam panie!
żyję żyję!

kaha jeśli chodzi o ciśnienie to w tedy miałam 150/90 i były upały. Dostałam dopegyt ale zdążyłam wziąć kilka tabsów i urodziłam. Teraz ciśnienie jeszcze sie trzyma.

Klaudixon od razu człowiek tak pozytywnie nastawiony jak taka niespotykana i bezinteresowna przyjemność spotka.

My pochłonięci remontami. Stwierdziliśmy że trzeba parę rzeczy poprawić bo potem trudno będzie cokolwiek rozgrzebać i kurzyć w całym domu. Właśnie kupuję online pościel dla młodej zasłonki do 2 pomieszczeń i pościel dla małej bo łóżeczko 160 cm już kupione i śpi w nim ładnie. lŁóżko dziecięce Mikołaj 160+mat.KOKOS+szufl. Biały (5459212415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Milusia powodzenia na wizycie, daj znać :-)

Ewka podziwiam że dajesz radę ja z jednym nie mogę sobie poradzić, on ze swojego pokoju non stop do naszego rzeczy nosi a mamy dwa pokoje więc non stop bałagan, a sprzątać nie chce

Na20talii też mnie taka sytuacja w biedronce niedawno spotkała że kasjerka przepusciła mnie przodem, miłe to było

Kaha super są zakupy dla maluszka, ja też już wózek kupiłam, ale odbiore w sierpniu

Oj nas czeka malowanie ale zabrać się do tego nie możemy jakoś
 
Ewka super organizacja z ustaleniem obowiązków i ich egzekwowaniem. Może podrxuc jeszcze jakieś fajne rady. Super sobie radzisz a tym bardziej ze niedługo dojdzie 3 chłopiec to jak narazie na pomoc córki nie ma co liczyć. Wychowaj ich fajne to na starość będziesz królową matką!
Masz pełen mój podziw! Ja staram się dawać młodej pewne obowiązki ale widzę ze muszę zacząć więcej jej zadawać.
 
reklama
ewka, super że chłopaki pomagają :) moja Ala chętna do pomocy ale często więcej z tego problemu niż pożytku ;) w kuchni pomaga chętnie, ściera kurze ale jak przejdzie po domu z całym majdanem zabawkowym to zostawia niezłe pobojowisko :)

klaudixon gratuluję wyników :) fajnie że czasem ktoś pomyśli żeby ustąpić. Ja ostatnio stałam na poczcie z awizem kolejce było chyba z 10 osób i nikt nie pomyślał...a sama się pchać nie będę.

Anula- ja dziś właśnie wzięłam się za pranie, poprasowałam jeszcze pieluszki tetrowe dla małej, pokrzątałam się po domu i teraz brzuch wariuje, stawia się co chwila...:/ do południa był spokój i chyba niepotrzebnie sobie pofolgowałam. podziwiam za drzemki w ciągu dnia- nieraz się układam ale później jestem taka rozbita że dojść do siebie nie mogę.

kaha gratuluję zakupów :) człowiekowi lżej jak trochę "odhaczy" z listy bejbusiowej :)

Milusia, kciuki za wizytkę!

Ja jutro mam fryzjera, mam nadzieję że brzuch się trochę uspokoi do jutra...
 
Do góry