reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Gosik sa takie kraje w ktorych usg nie zrobisz do 12 tyg zostawiaja naturze wszystko i nawet zaczynam myslec ze to dobrze. Ja pierwsze usg bede miala w 10tyg 5 dniu ciazy... przestalam sie stresowac ze co moze byc nie tak. Cierpliwie czekam ;)
 
nanusia82 witaj :)

gosiak16 to powodzenia w takim razie :)

gosik83 to może idź na 1wszą wizytę do jakiegoś innego lekarza? a potem do swojego nic mu nie mówiąc, że już gdzieś byłaś:)

Od wczoraj po pracy jestem tak strasznie zmęczona, że ledwo żyje i jakoś bardziej mnie ciągnie w dole brzucha popołudniu. Może macica więcej się rozciąga albo praca mnie męczy:(
 
oj sorrki miało byc WRZESNIÓWECZKI :-)

Gosik, a mozemy byc i wiśnióweczki:D bardzo ładna nazwa

mnie też bardzo irytuje wybieranie płci i te całe "oj,ale szkoda" lub "życzę córki/syna
masakra. dla mnie najwazniejsze, żeby było zdrowe i wcale przecież nie jest pewne, że każdy marzy o tym, by miec parkę:/ brrrr...

wiecie jaki jest najpięknieszy odgłos na świecie? Bicie serduszka dziecka !!! Mało się nie poryczałam:) widziałam, jak pulsowało, dosłownie mała kropka w nieco większej kropce:) Mój mały cudzik:)
jest 7 tydzień i termin mam na 1 września:)

co do latania samolotem to pomysłem nie był zachwycony. Podszedł sceptycznie tylko dlatego, że jeden to wylot służbowy i lekarz powiedział, że wypisze mi zwolnienie jeśli chcę, ale ja w czasie tej wizyty chce powiadomic szefa o ciąży (jedyna okazja) wiec chcę lecieć i już
Drugi lot jest prywatny i ostatecznie powiedział- brak pprzeciwwskazań wszystko jest dobrze, a tak się pani oczy zaświeciły mówiąc o tym, że szok,a jak mama zadowolona to i dziecko też:)

Kazał tylko na siebie uważać .Ogólnie wszystko jest dobrze:) następna wizyta za 2 tygodnie a w poniedziałek idę na badania.
Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!
 
Olasec myślę że nie masz się czym przejmować mnie też ciągnie w dole brzucha szczególnie jak za szybko wstaje z łóżka. Byłaś już u lekarza? Mój przepisał mi duphaston ze wzgledu na poprzednia stratę. A jak mój M. Powiedział mu na wizycie że często mnie brzuch boli to lekarz odp że ten lek pomaga podtrzymac ciążę żeby bóle nie zmieniły sie w coś grozniejszego.
An_ulka gratuluję bijacego serducha. Najważniejsze za Tobą!!!! Ja sie już doczekać nie mogę 27 stycznia. Dziś rano nie wytrzymalam i poszłam zrobić sobie betę. Ciekawa jestem przyrostu. Jak tam moje maleństwo.
Czuje się jak oderwana od rzeczywistości. Byle do września :D
 
Cześć dziewczyny :)
Anulka gratulację usłyszenia serduszka!! :-) To jest piękny odgłos :-) Jak ja usłyszałam pierwszy raz bicie serca córki, też się popłakałam :-)

Ja dziś w trochę kiepskim humorze.. Od rana bolała mnie lewa strona podbrzusza, nawet no-spa nie pomogła. Musiałam iść prywatnie do lekarza. Zrobił mi usg przez brzuch. Nie było widać pęcherzyka, ale okazało się, że mam krwiaka.. Na szczęście nie w macicy, tylko koło niej. A nie zgadniecie skąd ten krwiak... Przez badanie ginekologiczne u lekarza prowadzącego, które mi wczoraj zrobił.. :szok: Tak mi mocno wsadził rękę, że powstał krwiak!! A tak przy tym bolało, że myślałam, że mu przyłożę :angry: Mam teraz leżeć i odpoczywać. Na szczęście już mnie mniej boli, ale krwiak tak szybko się nie wchłonie.. Idę jeszcze raz w sobotę na usg, tym razem ginekologiczne, więc może wreszcie coś zobaczę.
 
MałaMi ja już byłam na 1 wizycie i pecherzyk był tylko ale idę 21 stycznia i może już zobaczę serduszko. Lekarz mi też przepisał duphaston i acard + clexan bo mam 2 poronienia za sobą.

Anulka gratuluję :-)
 
natka ja własnie musze isc do 10 tyg zeby wrazie co załapać sie na becikowe :D
Olasec no własnei tak zrobię, ide 21 stycznia, trzymajcie kciuki!!!Plissss
an_ulka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Aniaa87co to za konował co krwiaki robi????:wściekła/y:
 
Hej babeczki,
dzisiaj troszezkę lepiej, ale kurde dobijają mnie te mdłości ciążowe.....masakra..jakaś....

Natka odnośnie natury, wszystko jest w porządku kiedy natuzra nas nie zawodzi, mnie na szczeście nie zawiodła, dwa pierwsze zajścia w ciążę za pierwszym razem, ciąże zdrowe, pięknie donoszone....ja troszkę przejrzałam na oczy jak spotkałam szerokie grono kobietek, które gdyby nie leki nie dotrwałyby nawet do 6 tygodnia....dzisiaj mają zdrowe, śliczne , dzidziunie.....i kilka poronień,...
m
Anulka gratuluję wizytki, no to kurczaczek już ma pewnie ponad 1 cm:)

Olasec spokojnie, ja też chodzę jak zombie

Małami ja też tak :"schizowałam" w pierwszej ciąży, bety, testy, nerwy, normalnie mnie nosiło, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić.....w końcu usłyszenie serducha i poczułam uglę, już nawet nie leciały mi łzy, ale poczułam niesamowitą ulgę i to puszczanie na kompie nagranej płyty z odgłosem serca, w kółko przewijałam:D

Witam nowe mamusie
 
reklama
Dziewczyny ciężko mi się jakoś odnaleźć na tym forum. Powiedzcie mi jak zrobić suwaczek, avatar i jak łatwo odnaleźć nasz wątek po zalogowaniu?
 
Do góry