reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej Malina i Ewka ;) Witam w gronie Wrzesniowych Mam ;)

Ja zawsze mowilam ze bede chciala znac plec dziecka, a teraz jak juz jestem w ciazy to w sie tak zastanawiam czy nie zrobic sobie niespodzianki. Dla mnie to bez roznicy czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka. Takze nie robi mi to roznicy czy sie dowiem za kilka tygodni czy za kilka miesiecy jak sie urodzi...

Znowu moj strasznie chce wiedziec i kto wie czy nie postawi na swoim :p
 
reklama
Witajcie kobietki ;) dziękuję za miłe słowa. Zapomnialam chyba Wam napisać że termin mam na 11.09 jak mi to lekarz powiedział to zaczęłam śmiać się jak szalona... mój M. Śmieje się że urodzi się mały terrorysta :D co do płci to zawsze marzyłam o córce. Ale najważniejsze dla mnie żeby dziecko zdrowe było. Reszta się już dla mnie nie liczy. Uciekam spać. Bo jutro jadę w delegacje.
P.s. motylek 1985 test robiłaś w moje urodziny :)
Życzę samych bijacych serduszek
buziaki
 
Panna Anna- ciesz się, bo nie każda ma to szczęście lajtowo przejść przez ciąże :tak: ja pierwszą ciąże przechodziłam z nieustannymi wymiotami i nudnościami, a kończyłam z cholestazą, nadciśnieniem i podejrzeniem zatrucia ciążowego. Mam nadzieję, że ta ciąża będzie odmienna i szczęśliwa ;-)
 
Matko dopiero teraz zauwazylam ze pominelam jedna strone na forum :p

Takze witam wszystkie te kobitki, ktorych wczesniej nie przywitalam :)

Mi juz tez wszyscy wywrozyli, ze chlopiec bedzie... a moj juz nawet do brzucha mowi "Gabryś" co mnie strasznie denerwuje. Mowie mi zeby sie tak na chlopca nie nastawial... poprostu boje sie ze jezeli sie okaze ze to dziewczynka to sie rozczaruje czy cos... :/
 
Witam wrześniowe mamy :-) Wg moich obliczeń termin będzie na ok 15 września. Ostatnia miesiączka była 11 grudnia. Od razu mam pytanie- jak myślicie kiedy pójść do lekarza żeby usłyszeć serduszko? Pozdrawiam :-)
 
Witam,
Jestem juz wrzesniowa mama 2011, a 8.01 wyszedl test pozytywny. Tak wiec ok 15.09 bedzie termin porodu. Ciaza nieplanowana i do tej pory jestem w wielkim szoku, poniewaz w pierwsza ciaze zaszlam dopiero po inseminacji bo na naturalne zaplodnienie mialam zerowe szanse. Od pazdziernika nie bralam tabletek bo chcialam zeby organizm odpoczal. Nie zabezpieczalismy sie bo bylam przekonana, ze nie mam szans na ciaze. 27.12 bylam na wizycie kontrolnej u gina nic nie przeczuwajac, gin tez nic nie zobaczyl, a 8.01 dwie mocne krechy na tescie a 9.01 beta 1445.
Nie mam zadnych dolegliwosci oprocz nabrzmialych piersi i lekko wysadzonego brzucha. Poza tym mam jakies dziwne przeczucie, ze jest to ciaza blizniacza.
 
No wiec dziewczynki chyba jednak Was opuszczę bo mój termin jednak nie przypada na wrzesień tylko 26-28 sierpień. Nie wiem skąd ginekoligowi przyszło do głowy aż 4 wrzesień. Pozdrawiam ciężarówki i życzę 8 spokojnych miesięcy :) ;)
 
cieszę się, że również forum goszczą potrójne (przyszłe) mamusie bo myślałam, że należę do dinozaurów, godzę pracę, życie, energię na tych dwóch moich urwisów i myślę, że miejsca jeszcze sporo na trzeciego bąbla:D

nio baa:-) też doszłam do takiego przekonania, chłopaki mi odrosły i już mi zaczyna trochę zajęcia brakować, w sam raz czas na 3 ananaska:-)

Motylku słuszne podejście, musi być dobrze!

Viola termin ostatniej @ masz tak jak ja, z tym, że mi z tego termin wychodzi koło 18.09... ja się póki co do gina nie wybieram, myślę, ze ze 3 tyg jeszcze wytrzymam

co do płci, to co prawda różnicy mi to nie robi żadnej, ale ciekawa jestem, poza tym moje dzieciaki z tych bezwstydnych raczej i nie było opcji, żeby nie wiedzieć, tak wyraźnie było widać na tym połówkowym UsG

Miłego dnia!
 
reklama
Hej Laski :p Ale jestem zła!!!! Dzwonilam do lekarza żeby sie umówić na wizytę a on mi mówi ze dopiero 3 lutego!! To bedzie juz 9 tydz ciaży!!!! I mowi ze akurat, ze mam brać kwas foliowy itp....Przecież ja nie wytrzymam tyle czasu!!!
Witam wszystkie nowe wiśnióweczki!!!! jeszcze trochę a zapełnimy cały miesiąc :p
 
Do góry