reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Powiem Wam że ja od kilku dni też źle sypiam :/ W nocy się budzę kręcę nie mogę spać jakaś masakra a w dzień boli mnie głowa, mam nadzieję że to chwilowe i zaraz przejdzie!!
U mnie dzisiaj bardzo ładna pogoda, słoneczko świeci a tu w pracy trzeba siedzieć :-( Naszła mnie ochota na kapustę z koperkiem na słodko :p zakupy już zrobiłam teraz czekam na 16 do domku i biorę się za gotowanko miammmm :-D
 
reklama
Faktycznie cos z tym z spaniem nie tak... Jak budzę sie o 3 w nocy do 5 spać nie moge a w dzien przybita jakaś :/ niestety u mnie nie dało sie dieta wyprostować cukrów na czczo (po posiłkach sa bdb) i od dzis zaczynam insulinę :( Bede jak durszlak bo wieczorami wkuwam tez clexane
 
ale to chyba normalne bo ja też chodzę ciągle zmęczona i śpiąca..

ja na weekend wybywam za miasto. Odezwę się do Was w niedziele:)
odpoczywajcie wrześnióweczki:):)
 
Gratuluję wam udanych wizyt i poznania płci :-)
Powiedzcie mi kochane jak tutaj wrzucić zdjęcie?
A może są jakieś chętne do założenia odpowiedniej dla nas grupy na fb? Tam jakoś tak łatwiej się zalogować, przeważnie z tel i coś napisać.
Moje dziecię starsze śpi już 2 godz i dzisiaj mam chwilę wejść na forum bo tak to lipa :-(

Polecam aplikacje w komórce, do ściągnięcia za darmo ze sklepu:) ja z niej korzystam, przychodzą powiadomienia itd. W pracy ukradkiem czytam ;)
 
Wg mnie na grupę jeszcze za wcześnie. Za mało się znamy, ja bym nie podała swoich danych obcym osobom. Co innego w późniejszych miesiącach, np. gdzieś koło 7-8
 
ja też od paru dni gorzej sypiam, wstaję ze 3-4 razy do klopa od początku ciąży, ale teraz póżniej trudno mi zasnąć, coś mnie też w nocy kaszel męczył, w dzień spokój... a o 6 rano skowroneczki wstają i szaleją

Faktycznie cos z tym z spaniem nie tak... Jak budzę sie o 3 w nocy do 5 spać nie moge a w dzien przybita jakaś :/ niestety u mnie nie dało sie dieta wyprostować cukrów na czczo (po posiłkach sa bdb) i od dzis zaczynam insulinę :( Bede jak durszlak bo wieczorami wkuwam tez clexane

oj bidula, trzymaj się! najważniejsze, żeby się uregulowało...
 
Gratuluję wam udanych wizyt i poznania płci :-)
Powiedzcie mi kochane jak tutaj wrzucić zdjęcie?
A może są jakieś chętne do założenia odpowiedniej dla nas grupy na fb? Tam jakoś tak łatwiej się zalogować, przeważnie z tel i coś napisać.
Moje dziecię starsze śpi już 2 godz i dzisiaj mam chwilę wejść na forum bo tak to lipa :-(
na fb jest grupa ciaza- pytania i odpowiedzi
 
Ja tylko składam meldunek bo jestem w rozjazdach po Polsce, przedwczoraj morze, wczoraj góry, no ale jak się ma firmę to czasem tak trzeba.

Gratuluję udanych wizytę, podczytuję z tel., ale ciężko mi jakoś pisać...

Do wieczora :-*
 
Melduję się jako zombi!
Całą noc przewracam się z boku na bok bo boli mnie kość na której leże (miejsce połączenia nogi z miednicą). Więc budzi mnie ból obracam się i zasypiam. Do tego wyduldałam wczoraj w przed spaniem 1,5 L wody, więc co 2 h budziłam się żeby iść siusiu.....

A żeby mi za dobrze nie było alergia rozkręciła mi się pełną parą wiec budzi mnie katar, budzi mnie kichanie. I tak nie nie noga to susiu jak nie siusiu to katar, jak nie katar to kichanie. Jestem totalnie nie wyspana!
 
reklama
Melduję się jako zombi!
Całą noc przewracam się z boku na bok bo boli mnie kość na której leże (miejsce połączenia nogi z miednicą). Więc budzi mnie ból obracam się i zasypiam. Do tego wyduldałam wczoraj w przed spaniem 1,5 L wody, więc co 2 h budziłam się żeby iść siusiu.....

A żeby mi za dobrze nie było alergia rozkręciła mi się pełną parą wiec budzi mnie katar, budzi mnie kichanie. I tak nie nie noga to susiu jak nie siusiu to katar, jak nie katar to kichanie. Jestem totalnie nie wyspana!

Współczuję - mam to samo :/ Jak nie kicham, to smarkam albo piję, bo nos zatkany przez buzie oddycham i zasycha mi w gardle. No totalna masakra..., ale kto jak nie my :)
Na polu/dworze ładna pogoda a ja okna pozamykałam, bo mi zimno :p. Zresztą od paru dni mnie coś "bierze". Ale nie dajemy się ! ;-)

Mam do was pytanie : czy puchną wam JUŻ dłonie ? Normalnie wieczorem nie mogę zdjąć obrączki. Myślałam, że czeka mnie to dopiero w późniejszym stadium.
Pozdrawiam :)
 
Do góry