reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Sprawdziłam w internecie te opaski,tu jest wykaz gdzie można je kupić w Polsce Gdzie kupić? | Sea-band | Oryginalne akupresurowe opaski przeciwwymiotne okazuje się, że w aptece pod moim domem powinny być,więc dziś jeszcze wyślę męża po nie, najwyżej stracę kilkadziesiąt złotych(koszt to chyba 30-40 zł),ale jakby miały pomóc to je ozłocę-co prawda wymiotuję mniej niż w pierwszej ciąży,ale jest mi prawie ciągle niedobrze...
 
Ja najpierw strasznie wymiotowalam, potem całodzienne mdłości, zero apetytu i tylko herbata z imbirem, żeby jakoś przetrwać. Od kiedy założyłam opaski - koszmar jak ręką odjal! Teraz czasem budzę się z dziwnym uczuciem jakby zgagi, patrzę na ręce i widzę że np. opaski są za nisko lub za wysoko.. Poprawiam i wszystko wraca do normy. One są naprawdę super :)
 
MStojonowa brzmi fantastycznie-:)Mąż mi właśnie uświadomił,że nasza apteka w niedziele,jest czynna tylko do 17,więc musze poczekać do rana,ale mam wielka nadzieję, ze zadziałają na mnie tak samo jak na Ciebie:)
 
Trzymam kciuki! U mnie działanie poczułam dopiero drugiego-trzeciego dnia, ale... lepiej późno niż wcale :) teraz ściągam je już tylko do kąpieli :)
 
jeszcze dodatkowo boli mnie jajnik tak jak przy dnach plodnych a ja sprawdzalam to jak bym miala normalnie miesiaczki to teraz bym miala dni plodne
 
kaha91 płeć się sprawdziła :-) Mam synka, ale z tego co słyszałam to płeć męską trafniej idzie określić:-)

Olasiec współczuję wymiotów, ale już zaraz może miną:-)

Wydzielinę mam cały czas jakąś taką żółtawa ale ne galaretowatą... W poprzedniej ciąży miałam identycznie.

Mnie zgaga męczy :-( Już kolejny dzień :-(
 
reklama
Viola gratuluję synka!

Jeszcze o tę opaskę chcę zapytać czy ona jest mocno rozciągliwa bo ja mam bardzo chude nadgarstki , czy mi to nie będzie spadać?
 
Do góry