reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

hm, Rubens też takie lubił :) no nie, to one jeszcze urosną? mi z rozmiaru D do F urosły, może już niech przestaną i dadzą se spokój. no i właśnie jedyną osobą która cieszy się że mam jeszcze większe cycki to tylko mój mężuś.
 
reklama
o tak- w sobie też dostrzegam Wenus :D
Obiecałam,więc wrzucam i nas, cała sesyja :p :

DSC_0794.jpg24 tc
DSC_0793.jpg24tc
DSC_0784.jpgtak się prezentujemy w ubraniu :p
DSC_0792.jpga tutaj nas Tatusiek przyłapał na małej drzemce

Czuję się jak słoń :p
 
nooooooooooo brzuszek rewelka i reszta też :tak:
bo ja naiwnie sądziłam,że będzie mi rósł tylko brzuszek i piersi a nie cała reszta :no:
normalnie noszę 65D, teraz 75B a co dalej?
 
gorgusia ale Ty masz ten brzusio zgrabniusienki, chyba tylko brzuszek i cyce Ci rosna co:p farciara...mi tak rowniez w boczki i uda poszlo jak zwykle u mnie z reszta jak tyje, ludzilam sie ze w ciazy jednak urosne tylko tam gdzie trzeba dokladnie tak slicznie ja Ty;)
 
gorgusia, pięknie! mnie też niestety oprócz brzuszka poszło w cycki - ale tak że pierwszy raz w życiu lecą bardziej w dół niż do przodu, w uda, w boczki, no i przez opuchliznę w dłonie, stopy i pysk.
aaaaaa!!!!!
 
reklama
Do góry