reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Pok ja jestem niemiła w takich sytuacjach. Wara od mojej własności prywatnej :D

Anusienka ale malutki brzusio :) Słodziak. Co do pracy masz rację. Jakbym mogła to też pracowałabym ;) do końca.

Patrysia super brzuszek.




Życzę Wam miłego i słonecznego dnia :D
 
reklama

  • [*=1]Anusienka, Jasminum i Patrysia - cudne brzuszki :tak:to i ja sie wkoncu pochwale swoim ... 22 tydzien! 22.jpg
 
sliczne brzuszki

anusienka jako kto pracujesz ze tak biegasz
pok co za niewychowane ludzie mogli chociaz zapytac czy moga ja tam bym sie nie bawila w bycie taktowna zreszta nigdy sie nie bawie tym bardziej, ze osoby dotykajace Cie na pewno do taktownych nie nalezaly ot co

ja nie umiem sie na nich tak zezlic, bo wiem, ze to odruch i nikt nic zlego nie ma na mysli. jestem w stanie zrozumiec, ze jest cos fascynujacego w byciu w ciazy i w tych brzuchach, szczegolnie dla ludzi, ktorzy w ciazy nie byli lub nawet nie mieli jej nigdy w zasiegu reki. Dlatego nieumialabym byc nie mila aczkolwiek nie wiem jak to zrobic w mily sposob, tym bardziej, ze tos ie zawsze zdarza jakos z zaskoczenia :)
 
Anusienka, Jasminum, Patrysia,babydoll zgrabniutkie brzuszątka:)

to i ja sie pochwale to my w polowie 20 tydzień(jakis mniejszy wyszedl fotograf z innego kata chyba patrzyl;))

20 tydzień.jpg
 
ale z Was laski !
normalnie w kompleksy wpadnę bo ja się sobie przestałam kompletnie podobać :(
tesknie do swojej dawnej figury...buuuuuuuuuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry