reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Ojjj tak cycusie mi tak urosły że już nawte te stanickzi co miałam za duże tak zostawione w razie czeog sa juz za małe i trzeba coś kupić bo mi "uciekają"dziewczynki :0 a ja to miałam po karmieniu mych smyków nieźle wyciagniete malutkie...
 
a mnie po pierwszej ciąży zostały wielkie jak balony nosiłam DD teraz kupuję już E lub EE i wiadomo , że po porodzie nie były już takie jędrne , ale w tej chwili są mega jędrne :)))

nastał czas żebym i ja się pochwaliła brzucholkiem :
tadam dziewczyny nie przeżyjcie szoku 94,5kg żywej wagi.

P1020687.jpgP1020690.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ale bur !! No u mnie juz nieco wyzej z waga , tymbardziej ostatnie 2 tygodnie szybko przybralam dwa nowe kg. Cyce mam jak donice, az mama sie na skype przerazila , ale brzuszek mam poki co nieco mniejszy. Wkleje fotke na dniach. Buzka w brzuszek!
 
Dziewczynki ależ Wy ze swoimi komentarzami jesteście zajebiste!! Myślałam że się posikam ze śmiechu, ja osobiście czuje się też jak Wenus hehe nom ale wczoraj byliśmy na mieście ze znajomymi mojego M. i ja tu dotykam się brzucha, czuję się jak słonica, laska się mnie pyta "to ile Ci jeszcze zostało?" a ja że zaczynamy 6 miesiąc także jeszcze pełne 4 a ona gały na mnie ja na nią i mówię że Marysia urodzi się za 4 miechy, a ona że pytała o studia wypaliła i "TO TY JESTEŚ W CIĄŻy?"" o matko...myślałam że zwątpię...a byłam pewna że już cały świat wie... hehee
a piersiaki mam ogromneeee..przynajmniej tak mój M mówi z rozmiaru C na D przeskoczyłam, jędrność na razie nie ucierpiała
 
alebur super brzucholek Dzidzia z pewnoscia jest zadowolonka z takiego domku:)

lenka hehehe dobre, dobre:-D

a propos cyckow hehe czytalam ostatnio ze jak zacznie sie laktacja moze z nich poleciec troche siary a mi wczoraj w nocy jak Mek zarzucil na mnie reke tak wlsnie w miejscu piersi wylecialo tyle plyny(chyba mleczka hehe) ze poczulam przez koszulke tak to smiesznie wygladalo bo swiatlo bylo juz zgaszone a ja do Niego ze musze zapalic i sproawdzic bo chyba mi z cyca polecialo myslal ze zartuje heheposzlam do lazienki i lekko przycisnelam z drugiego i tez bylo widocznych kilka kropel....czy to nie za szybko???czy mam sie juz martwic zeby mi przez stanik nastepnym razem nie przecieklo???help bo nie wiem co o tym myslec????
 
mi jeszcze nic nie leci, w pierwszej ciazy tez nie lecialo a po cc mialam nawal pokarmu

lenkka dobra historia ha ha usmialam sie
alebur ja tam nie widze tych 94kg wysoka jestes to sie ladnie rozklada
 
reklama
no martusia niestety do wysokich nie należę 164 cm hehehe

a co do cycuszków to mi nic nie leci , ale czasami taka siara wychodzi.
 
Do góry