reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
axarai piekny, zgrabniutki brzus i pepuszek taki malenki, slodko wyglada-sexi foteczka:)...nie znam sie ale jak dla mnie to na posladkowy nie wyglada kumpela miala takie ulozenie i Jej brzus bardziej na boki sie rozkladal:p

jasminum woooow a ja myslalam ze u mnie w brzusiu "cyrki" odchodza a u Ciebie rewolucja super udalo Ci sie to uchwycic u mnie to raczej nie mozliwe bo az tak wyrazne nie sa:p

malenstwo brzus malenki za to cyc jaki pokazny:p
 
Śliczne macie brzuszki:-)
Pochwalę się swoim:-)Jakoś zdjęć kiepska ale nie chce się mi aparatu wyciągać:-)
 

Załączniki

  • 2012-08-13 21.39.26.jpg
    2012-08-13 21.39.26.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 88
  • 2012-08-13 21.40.09.jpg
    2012-08-13 21.40.09.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 86
jasminum woooow a ja myslalam ze u mnie w brzusiu "cyrki" odchodza a u Ciebie rewolucja super udalo Ci sie to uchwycic u mnie to raczej nie mozliwe bo az tak wyrazne nie sa:p

no, ja mam prawie codziennie taką rewolucję, nie wiem co ona tam w brzuchu wyprawia :baffled: Czasami wydaje mi się, że jest jej tak bardzo niewygodnie, że tylko kombinuje i szuka dogodnej pozycji:dry:
Ale naprawdę wolę, jak mi naciska od środka aż do bólu niż się w ogóle nie rusza.
 
Camilla sliczny i zgrabny ja na ta pore brzus:)

jasminum
juz ktorys raz mamy tak samo mnie tez jak sie wygina i wypina to juz bardziej boli ale np. dzis byla mniej ruchliwa i jak mi wieczorem zafundowala kilka kopniakow w zeberka to przyjelam to z usmiechem na twarzy;P
 
reklama
Do góry