reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
miq slodziutki brzus jak zawsze pepek nadal w srodku tylko dziubek wystaje zupelnie jak moj ciekawe kiedy wystrzela hehe:p a malenka imienniczka mojej Corci jak widac wygodnie sobie tam pomieszkuje:)

Risia Ty jak na ten tc to tez masz zgrabniutki brzuszek slicznie kwiatkowy:)

patrysia super ten Marcelkowy domek na pewno urzadza w nim niezle cyrki :p no i Twoj to juz tez widac w dol schodzi:)
 
Miq śliczny brzusio, podobny do mojego:-) I Maleńka też śliczna!
Rysia kwiatkowy domek :-D
Patrysia, że też nas nie przewracają te brzuchy, a mój M się śmieję, że tak dziwnie chodzę:-) Śliczny brzuś!!!
A to nasza rezydencja dziś 35 tc się zaczyna:-D
001.jpg002.jpg uprzedzam, jeszcze nie opadł, bo jeszcze nie był pod gardłem:-) Wygląda na pośladkowy?
 
dorzucam mój 33 tygodniowy domek i lokatorkę:)

super brzusio i lokatorka


ślcizne brzusie:)

to my skonczony 35 tc



Uploaded with ImageShack.us

super brzusio


My się też pokażemy:))

Skończony 33 tc :D


wow ale brzuchatek
spory


Miq śliczny brzusio, podobny do mojego:-) I Maleńka też śliczna!
Rysia kwiatkowy domek :-D
Patrysia, że też nas nie przewracają te brzuchy, a mój M się śmieję, że tak dziwnie chodzę:-) Śliczny brzuś!!!
A to nasza rezydencja dziś 35 tc się zaczyna:-D
Zobacz załącznik 489787Zobacz załącznik 489788 uprzedzam, jeszcze nie opadł, bo jeszcze nie był pod gardłem:-) Wygląda na pośladkowy?

super brzusio
 
Super:))ja tak niekiedy mam ale są wtedy 3 zgrubienia tak jakby paluszki "wytłoczone"były :D

AXARAI śliczny brzuś:))no ja juz upadek zaliczyłam także u mnie z grawitacją nie do konca dobrze :p
 
reklama
RiSiA - fajny apartament ma Twój Adrianek, bardzo zgrabny :)

patrysia - pokaźny :tak:;-) Słodziak!

axari - gdzie podziałaś biustonosz? :p Hihihi, bezwstydna :p Super brzusio... czy ja wiem czy widać po brzuchu ułożenie dziecka... Masz go nisko i tyle, a nisko ma już brzuszki dużo z nas :) Super!!!

jasminium - ja widzę wyraźnie stópkę, super zdjęcie i brzuś :-)
 
Do góry