reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Ha, ha, ha! Na golasa to ja mam zdjęcia w stylu Demi Moore:-D ( chociaż muszę powiedzieć, że zakryć tą wielką mleczarnie jedną ręką było nie lada wyzwaniem:-D) A stanika nie noszę, bo obojętnie jak by nie był zapięty, to mam wrażenie, że mnie dusi!

Ps. Jeżeli ktoś czuje się zniesmaczony mogę usunąć?
 
Patrycia, no przecież wiem, że jesteście normalne:-D, napisałam tak, bo wypada;-)
Marta, ja nawet poza domem mam w nosie, a że teraz takie ładne okrągłe się zrobiły, to jest się czym pochwalić:-D Gorzej, że wycieki zaczynają mi się robić duże, i jak tu wkładkę włożyć, bez stanika:baffled:
 
Axarai e tam ja myslałam, ze masz taka bluzkę :-Ddopiero potem skumałam :-D ale brzuś nisko masz:tak:

Jaśminum super fotka ja to mam wypinającą się pupę:-D
 
reklama
Do góry