reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Sklepy spozywcze :) a tak wogole to mamy zaklad cukierniczy ::)torty ciasta ciastka paczki A corka wazy jedyne 48 kg ;D ;D ;D ;D
 
CosmoEwka dzieki za odp.
pytalam, bo wydawalo mi sie ze gdzies na ten temat zabieralas glos, troche masz daleko do kovmedu, ale w tym wypadku to bym sie z Toba zamienila, bo 3 godz jazdy w jedna strone mi sie nie usmiechaja
 
witam nowa mamusie i gratuluje blizniaków

ja mam strasznie dozo ciuszkow dla malucha dwie kuzynki mi oddały po swoich bobasach jescze jak byłam w tamtej niudanej ciazy

a co do łózeczka i wozka to ja kupie dopiero jak maluszek sie urodzi moze przesadzam ale teraz niechcem sie spieszyc z takim zakupami
 
reklama
Ineczka - :)
aniabania - witaj i gratuluje maluszkow :). Uwazaj na siebie bo podwojne brzuszki lubia sie szybciej rozdwajac :).
Na ktorego masz konkretnie termin?
 
Do góry