reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Cześć kobietki. U mnie dzisiaj duchota nie z tej ziemi ale słońce zachmurzone i od czasu do czasu kropi deszczyk.

Kociak pochwal się co kupiłaś ;)

Ja właśnie wróciłam z miasta. w szwajcarskiej odzieży na wagę kupiłam sobie fajną koszulę z długom rękawem, taką sportową i rozpinany błękitny sweter ;D Za wszystko zapłaciłam 10 złotych ;D ;D Na mój brzuszek jak znalazł Akurat

Melanie to nie dużo za tyle ciuchów, ja myślałam że spódniczka tyle kosztowała ;D A co do mężulka to fajnie masz że musisz uciekać przed nim ;D Ja kiedyś też tak miałam a teraz.... chmmmm coś w przybliżeniu do Beaci ;)

Kociak kapcie szlafrok piżama, przybory toaletowe ;) ;) No i jakieś ciuszki dla dzidziusia
Miłego dnia Wam wszystkim życzę ;) ;)
 
reklama
Pozdrawiam mamusie wrzesniowe  ;D
Sa to moje pierwsze posty na forum wiec jestem odrobine oniesmielona :-[
Wybaczcie mi bark zdjecia, ale jestem na etapie poszukiwania ;D

P.S.
A propos wagi: w moim przypadku to juz jakies 14 kg wiecej ::) No coz, gdzies te babelki musza sie pomiescic, tylko czy ja sie w drzwiach zmieszcze za jakis miesiac ;D :laugh:
 
Witaj aniabania czyżbyś czekała na bliźniaki?? Gratulacje!!  :laugh: :laugh: Pierwsza podwójna mama we wrześnióweczkach.

Zaglądaj jak najcześciej jeśli masz ochotę. A fotką się nie przejmuj... poczekamy ;D mamy jeszcze troche czasu ;)

No no Kociak zaszalałaś! ;) ;)
 
Kociak piątka dla Patryka! Mój się wczoraj spytał ile kasy potrzebuje na zakupy dla dzidzi a ja mu na to jakieś 3 stówki ;D a on do mnie ...to idż do lumpeksu ;D ;D ;)
 
On żartował ;) A po Kubie nic nie mam bo wydałam Marcina kuzynce.... stwierdziłam że jak będzie mnie stać na dziecko to i na ciuszki ;) :laugh:
 
reklama
Do góry