reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ja mam na razie jeden sweterek z kapturkiem i do tego spodenki, to tak na spacerek i kupiłam to właśnie w lumpku za 10 zł. ale to jest nowiutkie jeszcze z metkami. Już mam wyprane i czeka sobie. Do tego mam 1 body i jedne paputki takie mięciutkie z wełenki. A resztę dopiero będę kupowała. W ubiegłym miesiącu kupowaliśmy mebl;e Kubie do pokoju i nie miałam czasu ale teraz to zacznę juz niedługo kompletować bo już mam miejsce na ciuszki ;D ;D

Nie potrzebuję wózka i pościeli dołożeczka bo to mam kocyki i śpiworek do wózka też mam tak że tylko ciuszków mi brakuje i kosmetyków. Ale kosmetyki to wiem co potrzebuje i kupię dopiero we wrześniu
 
reklama
No przedemna jeszcze troche kupowanai foteliki do samochodow luzeczko i wozek ::) ::) ::) ::) ::)
Wszystko mam niby upatrzone ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Ja nie mam jeszcze łóżeczka ale się nie martwie bo albo dostanę od szwagierki albo mój tata zaoferował się że nam kupi ;D

A fotelik to możesz później kupić jak się urodzi ;)
 
nam bedzie odrazu po urodzeniu potrzebny ;D ;D ;D ;D ;D ;D wiec juz trzeba wybrac ;) ;) ;) ;)
Ja tam nie licze na to ze mi ktos cos kupi wole soebie sama zalatwic ;)
 
I dobrze robisz. Ja też na nic nie liczę ale tata ostatnio się zdeklarował ,że jak nikt nam nie odstąpi to nam nowe kupi ;)

Ciuchów miałam dużo po Kubie. Wszystko wydałam a teraz nikt nie proponuje że odda :(ale nawet bym nie chciała. Wolę nowe. Mniej ale w dobrym stanie i zawsze można potem wydać biednym....
 
Ano pewnie :):):):)
moje dziecko moglo by miec po patryka bracie ciuszki ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ale wole nowe teraz sa takie fajne ;)
 
No są fajne ale ceny tez są fane.... :laugh: ale co tam chcieliśmy drugiego szkraba więc teraz nie mogę marudzić. Uwielbiam kupować takie małe ciuszki ;)

Za chwilę będę zmykać bo moja mama ma przyjśc i wybieramy się z KUbą na spacer.

Mama martwi się o mnie bo mam bardzo niskie ciśnienie i boi się zebym nie łaziła sama ::)
 
reklama
Mi nawet teraz leci i sie zastanawiam co mam zrobic bo zaraz ide na sklep do moich rodzcow ::) ::) ::) ::)
jest jakis zjazd AA i moze byc troszke ludzi ::) ::)
 
Do góry