reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Edit dobrze że odpędzasz złe myśli! lepiej być optymistką! :)
będzie dobrze ,nie ma innej opcji-motto jednej z dziewczyn z czerwca,niezłe
 
reklama
spokojne popołudnie na forum
Kociaczku dbaj o siebie,jedz więcej-mój syn ma 9 lat i waży 44 kilo,niedługo Cię przegoni ;)
 
ja pozwoliłam sobie dzisiaj na zjedzenie niezdrowego jedzonka a minowicie pochłonełam wielkiego pikantnego kebaba i niewiem czy maluszkowi to smakowało czy tez nie bo jeszcze siedzi cichutko pewnie kima sobie smacznie zapewne wieczorem mi da popalic

od papierosów dalej trzymam sie jak najdalej ale zapewne jak moje kochanie wroci z pracy to bedzie mnie znowu ciagneło wiec tak sobie mysle ze moze dzisiaj do niego nie pojde ale znowu jak nie pojde to sie bedzie złoscił ze nie mogł sie przywitac i dac buzi brzusiowi wiec pojde i powiem zeby mi nawet nie pokazywał papierochów a jak bedzie chciał zapalic to wyjdzie na balkon albo do kibelka
 
doza ta twoja coreczka

napisz ile wazy i ile ma cm wzrostu

ja na usg ide dopiero 4 lipca i mam nadzieje ze dostane zdjecie bo ostatnio jak byłam a był to 20tyd ciazy to lekarz nie dał mi zdjecia bo powiedzał ze takim duzym dziecia sie juz zdjecia nie robi
 
Cześć dziewczynki!!
Ja ostatnio byłam na USG 21 maja, też niestety nie mam zdjecia, mam jednak nagrane badanie na cd, mozna z tego by cos wybrać. Może mi sie uda, to prześle Wam na forum. Co do wagi, to mój synuś już ważył wtedy 550 gram. Teraz już pewnie ponad 600 :)))))
Cosmo świetne zdjęcie, śliczniutka buźka :)
 
reklama
Do góry