reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kurczę,normalnie brak czasu,niby nic nie robię ale zawsze coś :-);-)....już chałupkę ogarnęłam-robię to od tygodnia,no bo jakby inaczej w końcu jestem cieżarówka i na nie które rzeczy trza oko przymknąć :-D po prostu brak sił :tak::-(.....jutro zaczynam pichcenie w kuchni ale po troszeczku bez przesady nie ma co szaleć o !!!!!! Troche pochodzimy po rodzince i troszke w domciu nawet w drugi dzien mamy gosci ;-):tak:;-)......ale jeszcze zawitam do Was laseczki wiec zyczen narazie nie składam :-)....

Marta,masz powera co do tych przygotowań na świeta,fajnie takie potrawy,mnaim,mniam,tylko nie przesadzaj przy garach,troche luzu....:-D:tak:;-)

spadam do psiapsiółki na kawusię :-) troche laby mi sie przyda :-)
 
reklama

Pisanych jajeczek,

Wierzbowych bazieczek,
Kiełbasy święconej,
Dużo chrzanu do niej.
Serca szczerego,
Domu ciepłego.
W poniedziałek kubeł wody,
Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
Zmartwychwstania duszy
I wiosny po uszy.

zajaczek.jpg


dalmatek586rt0t.gif



 
Witam:-)
no i po świętach:-)
jak dziewczyny wam mineły bo o mnie rodzinnie i wesoło :tak:
tylko znowu przesadziłam z jedzeniem :zawstydzona/y: i waga moja ma wiele do życzenia:szok: poniedziałek był mooookry:tak::-D:-D:-D

Wszystkim Miłego dzionka:tak::-)
 
Witam laseczki :-):-):-)

....i po świętach....szybko zleciało,u mnie także wesoło i rodzinnie minęły :-);-):-) ...zajączek przykicał,z prezencików wszyscy zadowoleni,nawet mojej dzidzi w brzusiu zajączek nie ominął :-):-):-),a poza tym to w sumie nie odpoczęłam bo takie siedzenie przy stole też jest męczące,echhh,śmiali się ze mnie że mnie kolana bolą od siedzenia ale jaki chłop zrozumie ciężarną kobietkę :no:;-):no:.......

Pozdrawiam serdecznie :-):-):-)
 
Witam

Swieta swieta i po swietach i tylko dodatkowe kilogramy zostaly ;-)

Niedawno wstalam :-p Ale ze mnie spioch :rofl2: Ale to tylko dlatego, ze wczoraj tzn dzis poszlismy spac przed 5 :-D Rozgadalismy sie w lozku :biggrin2: Wzielo nas na wspominki :biggrin2: Tak nam sie fajnie rozmawialo, ze nawet nie wiem kiedy nam 5 godzinek zlecialo ;-)

Dzis musimy sie wybrac na zakupy, corcia tak podosla nawet nie wiem kiedy, ze wszystkie rajstopki wisza w jej w kroku :baffled:

Milego dnia mamuski :biggrin2:
 
Witam sie poświątecznie :-)u nas tez bylo rodzinnie i wesolo.
starsznie przezylam ten pozar w kamieniu pomorskim,wiec poniedzielek nie byl juz tak bardzo wesoly ale za to najedzony brzuch do dzis czuje:tak:ciasta zostalo i zeby sie nie zmarnowalo to trzeba je jesc;-)wiec akcja lato musi poczekac jeszcze:-D

dzis bylysmy na dlugasnym spacerku w lesie...cudowna pogoda,Jula siedzi teraz ledwo zywa,zmeczona jest i musze pilnowac zeby nie zasnela.

Pozdrawiam:-)
 
Witam słoneczka:-):-):-)

Po piątkowym Usg stwierdziłam że nie wytrzymam kolejnego miesiąca w niepewności i wczoraj poszłam do innego gina i co się okazuje....mały,grubaśny synulek,mam SYNKA :-);-):-).....normalnie radość totalna,będzie parka :tak:...ale i tak uwierzę dopiero jak zobaczę na żywo :-D....ale mnie maleństwo przetrzymało w niepewności :szok::szok::szok:....

Miłego dnia laseczki :-):-):-)
 
reklama
Witam,

Kasia, gratuluję syneczka :-D:-) !!! Super wiadomość !!!
Ja też bym chciała, żeby mi się tak udało; chciałabym mieć parkę jak Ty :tak:

Przyjechałam z Augustowa dzień wcześniej, tzn. już we wtorek, bo okazało się, że Jacek musi być na jakiejś ważnej naradzie w łodzi z samego rana w środę.
Tylko postawiliśmy torby (godz. 21), a on przepakował się i znowu w trasę...Normalnie czuję się , jakby mnie ktoś okradł...Odbiję sobie może w jakiś długi weekend...oby nie w przyszłym roku :angry:
Wczorajszy dzień minął na rozpakowywaniu toreb, praniu, prasowaniu itp.dzisiaj z resztą będzie podobnie :-p plus pielenie, bo chwaściki zaczęły wyłazić na potęgę !!!
Ogród budzi się do życia, kwitną tulipany i hiacynty, cała górka, na której rośnie miłorząb , błękitna od barwinka, migdałek lada dzień będzie usiany kwiatami...podobnie jak wiśnie :tak:, sasanki puszą się w swoich kożuszkach...cudnie :-)
Tylko tulipanki pod wiśniami, jakies słabe mi wyrosły. Miały byc takie małe, kolorowe, botaniczne, a wyrosło nie wiadomo co, każdy z innej bajki...

A'propos bajek, Hanka jutro jedzie do teatru na " Brzydkie Kaczątko " . Trzeba będzie wcześniej wstać :baffled:

No kończę kawę i do roboty :happy:. Napiszcie coś, żebym w międzyczasie mogła poczytać, będzie pretekst, żeby zrobic przerwę :-D
 
Do góry