reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hejka,

a ja wróciłam ze spaceru. Rodzinnego :-). Zmęczyłam się trochę, bo dzisiaj w ramach oczyszczania wiosennego tylko na kawałku chleba i wodzie. Ale fajnie było :tak:

Karioka,
Lulka strasznie fajnie, że jesteście znowu :tak:

Asia, te gąbki kupiłam w Auchanie...takie no name, ale fajne...zrobie fotki ;-)

Zdróweczka dla Julci...

Spadam w kominku rozpalić.

Paaa
 
reklama
Dzien dobry:-)
zapowiada sie sloneczny i cieply weekend:-)

Hejka,

a ja wróciłam ze spaceru. Rodzinnego :-). Zmęczyłam się trochę, bo dzisiaj w ramach oczyszczania wiosennego tylko na kawałku chleba i wodzie. Ale fajnie było :tak:


Asia, te gąbki kupiłam w Auchanie...takie no name, ale fajne...zrobie fotki ;-)

Zdróweczka dla Julci...

Spadam w kominku rozpalić.

Paaa

Kinus podziwiam za zapal w oczyszczaniu wiosennym..ja mimo ze bardzo bym chciala to niedalabym rady:-(napisz cos wiecej o tym oczyszczaniu prosze:sorry:czekam na fotke tych gabek:tak:

Jolu jak Dominika -co powiedzial lekarz:confused:

Jula po za tym ze wizualnie ma okropne gardlo dzis raczej ok.
we wtorem idziemy na kontrol do laryngologa-zobaczymy co nam powie:tak:
moj tesciu powiedzial ze Jula moze miec angine ale przeciez anginie towarzyszy ostry bol gardla,przy przelykaniu problemy,wysoka goraczka itp...bo gardlo ma naprawde fatalne..jak wyladowalismy w listopadzie w szpitalu to tez takie miala i lekarka sugerowala i badala Jule pod katem mononukleozy ale wtedy byla wysoka trudno do zbicie goraczka...

Edytko wspolczuje problemow zdrowotnych Olence:tak:mam nadzieje ze to nic powazniejszego nie bedzie:tak:zdrowka malenka:tak:a czy Macius duzo je slodyczy:confused:moja sasiadka miala corke niejadka i jak tylko odstawili slodycze i dawkowane podobnie jak u Kinusi w jeden dzien w tygodniu od razu apetycik wrocil...ale skoro Macius ma ta anemie to moze to byc wlasnie brak apetytu i do tego to krwawienia z noska...biedny..mam nadzieje ze z wiosna bedzie lepiej..wiecej owocow,warzyw...

Martusia
podziawiam ze masz sily na dlugasne spacerki i wogole ze chce Ci sie ruszac z domku i wogole ....na ktorego czerwca masz planowany termin:confused:


Milego weekendu:tak::-)
ja dzis ruszam do filcharmoni na koncert miedzy innymi mojego chrzesniaka:tak:
 
Witam :sorry2:

byłam wzoraj u lekarza miałam wizyte na 12 a dotarłam dopiero przed 13 stą :szok: bo Dominika tak sie broniła przed siusianiem:confused2: ponad godzinę na nocniku siedziała i wyła :-:)baffled:
infekcja druk moczowych ale mamy już maść i tableteczki więc powinno prejść, już dziś rano było ciutek lepiej :tak:więc będzie oki
z Remikiem też juz lepiej .

Luleczko, Karioka Witajcie :-):-):-):-):-):-)

Joasiu wycmokaj małą Julcie kurcze czego te chorubska sie czepiaja dzieci:wściekła/y:

Edytko oj Maciuś az takie osre miał zapalenie:szok: biedulek :baffled: no u nas to chyba z tych łagodniejszych:tak: bo odrobinkę lepiej :tak:

Kinuś powiadasz że o wodzie i chlebie:eek: cały dzień czy dłużej?
ja powinnam rzucić juz te karmienie cycem i oprucz ćwiczeń i ograniczenia tłustych i słodkich jedzonek wspomuc sie lkarnityną lub chromem lub power guarane:nerd: bojm znowu gruba

Martusiu brzuchatko jak samopoczucie?

Miłego Dzionka:-)
 
Witam sie dzisiaj

Starałam sie wczoraj miedzy pakowaniem/sprzątaniem nadrobic chociaż troche zaległości

Życze Wszystkim chorym dużo zdrowia

Asiu co sie znowu do Juleńki przyplątało :-( ze tez bidulka musi sie tak meczyć...Angina piszesz? Wiesz mi pediatra kazał patrzec na gardło - jak jest nalot biały bądź czopy to angina na 100% mam nadzieje że u Julci sie nie rozwinie nic groźnego:-( Juluń przeganaiaj te paskudne choróbska!!

Edzia biedna Oleńka :-( Mam andzieje że Maciulek nie zarazi sie :-(
Oleńko zdrowiej :tak:


Kinek a jak Ty p[o tym przeziębieniu? mam nadzieje ze ok? I co z autem? odebralas od mechanika? ok jest?

Jolu jak Dominisia? byłyście u lekarza? napisz co sie dzieje.

Martusia wiesz ciesze sie ze dobrze sie czujesz, widziałam fotki kiedys na NK, pieknie wyglądasz :tak: Widze ze zaczynasz wić gniazdko - to super :tak:
a i jeszcze Gratuluje ze Sandra dzielnie spi sama :tak::tak::tak:
W sumie to już tak Malutka Wam zostało do Powitania nowego Członka rodziny :-) nawet nei wiem kiedy to zleciało :zawstydzona/y:

Dziewczyny ja następnym razem odezwe sie z PL, Jutro o 4ej rano wyjezdzamy na lotnisko i lece z Julą, mąż doleci do Nas we czwartek

W swięta jedziemy na złote wesele dziadków męża, wiec te swieta zakręcone miały ( a tak sobie obiecywałam ze w swieta odpoczne i bede tylko siedziec :-p) dzisiaj jeszcze musze kupic prezent dla dziadków i kompletnie nei wiem co to ma byc???. Ogólnie wszytskie prezenty dzisiaj kupuje, bo oczywiscie czasu nie miałam wczesniej, Jula sobie zazyczyłą Dentyste play-doh, Barbie - calineczke, i nową gre ADIBU (nie wiem czy znacie te gry dla dzieci?, Jula je uwielbia:tak:, gra sama juz w Adibu czytam i licze, adibu zaprasza na urodziny, i tajemnice przyrody. Polecam dla wszytskich bo na prawde są super :tak:)

Ogólnie Jula moja mnie bardzo zadziwia, umie liczyc do 200 a po angielsku do 50, czyta i pisze literki, zaczyna pisac pierwsze słowa, a przeczyta juz wiekszosc, umie juz dodawac na palcach (to dzieki jej komputerkowi z puchatkiem ;-))... tak jakos chyba szybko sie tego uczy... moja mama twierdzi ze za szybko i sie bedzie w szkole nudzic...ale ja jej nie zmuszam, ona sama chce pisac (szczególnie na kompie, ale na kartkach tez) jestem z niej dumna :tak:;-) no to sie pochwaliłam ;-):tak::zawstydzona/y:

Pozdrawiam wszytskich
do napisania :tak:
 
Luleczk wow Gratki tekiej zdolnej Julci :tak: az mi sie przypomniał Remi jak był w tym wieku też umiał czytać i pisać literki i słowa :tak::-) tylko bez anglika bo ja sama z tego noga :-p:-D ale Domcia to przeciwięństwo :sorry::-:)eek: no ni wząb nie chce sie uczyć :confused2: załamka tylko piosenki i wierszyki ale pisać :confused2:
a chwal sie dziewczyno bo masz czym taka zdolniacha:tak:
ooo widze że święta będziesz miała ciekawe i to w polsce wow suuuper :tak::-)
juz pisałam co u Domci infekcja druk moczowych:baffled:
 
Dziendoberek :-)

U nas od rana slonko :tak:
Zabralam sie za pranie wszystkiego dla maluszka i wczoraj skonczylam :-) Teraz czeka mnie tylko prasowanko :-p

Kaaasiula i jak sie czujecie :confused::confused:

Edytko jak Twoje dzieciaczki :confused::confused: zdrowieja :confused::confused:

Kinek pojecia nie mam co kupic malej na zajaczka. :sorry: Ma juz tyle wszystkeigo, nie ma gdzie ukladac a i tak wiekszoscia sie nie bawi, wiec trudny wybor przed nami. Myslalm o wozku gebokim dla lali ale nawet nie mam zabardzo gdzie gopostawic :-p

Jolu z Sandra nie bylam taka niecierpliwa wydawalo mi sie za kazdym razem ze mam jeszcze spoooooooro czasu na wszystko. A teraz mam wrazenie jakby tego czasu mialo mi braknac, a przeciez jeszcze conajmniej 7 tygodni ;-)

Jak tam Dominisia :confused::confused:

Jolu brzuchataka ma sie dobrze :tak:;-)

Luleczko milo Cie znow powitac :tak:
Usciski dla Ciebie i Julci :tak:
Slicznie Julcia daje rade z literkami i cyferkami. Serce sie cieszy jak taki maluch garnie sie do nauki :tak:Gratulacje dla niej :tak:Madra z neij dziewczynka :tak::-D
Sandrusia tez garni sie do nauki bardzo lubi rozwiazywac ksiazeczki dla dzieci 3-4 latka i 5-6 latek. Pisze, liczy, zaczyna tez troszke dodawac, rysuje, koloruje, rysuje szlaczki :-):-) Sama chce nie moze doczekac sie nowych ksiazeczek :-) Fajnie, ze dziecko samo sie garnie do wszytskiego :-) Przyznam szczerze ze pewnie umialaby wiecej gdyby matka len troche jeszce wiecej czasu poswiecila, ale tak mi si eostatnio nie chce i obawiam sie ze jak maly domowinik sie urodzi to tym bardziej nie bede miaal czasu. A nie chce tego. Choc czasami to silniejsze ode mnie. Chec odpoczynku i spokoju.

Dziekuje za komplemencik :*
Duzo nie duzo nam czasu zostalo do powitania malego domownika ;-) w sumie dwa miesiace jeszcze. Juz powoli zaczynam trzesc dupka :sorry:
Mnie tez starsznie szybko ten czas zlecial. Dopiero co test robilam ;-)

Luleczko wysokich lotow:tak:
Powiedz mi jeszcze macie zamiar zostac na wyspach dluzej, czy ciagnie cie do kraju :confused::confused:

Asiu naprawde z calego serduszka wspolczuje tych wszystkich chorub u Was :-(
Zdrowka, zdrowka zdrowka :*:*:
Jak dzis sie miewa Jula :confused::confused:

Wiesz jakbym sie tak zasiedziaal w domu to dopiero by mi sie nic nie chcialo ;-) a tak to sie dotlenie, rozruszam i az lepiej sie zyje :-)
Planowany termin porodu mam miedzy 3 a 5 czerwca.

Karioka milo Cie czytac :tak:
Gratuluje zdanego egzaminu z ksiegowoscii trzymam kciuki za angielski :tak:
Ale zafundujecie Sarze piekne urodzinki :tak:
Wszystkiego naj naj naj dla malej solenizantki :*:*:*

Milej soboty
 
Witam sie i ja :-D

U nas pogoda w miare narazie ;-)
Zaraz lece pranie wyniesc :tak:

Jezeli chodzi o swieta to ja calkowicie stracilam rachube :sorry: Sa za tydzien tak ??
Jak bedziecie spedzaly Wielkanoc ?? I co dobrego szykujecie ??
My pierwszy raz zostajemy na wielkanoc tutaj. Nie ma palemek, nie chodzi si e z koszyczkiem do kosciola :baffled: Szkoda bo to fajny zwyczaj, chodzimy w Wojkowicach co roku i malej bardzo sie to podoba. Bedziemy chyba sami na swieta i nie mam glowy do wymyslania potraw.

Zdrowka dla chorych :*:*

Milej slonecznej niedzieli :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej hej:-)

cudowna pogoda..chodzilysmy w krotkim rekawie,Jula zachwycona wybiegala sie na palcu zabaw...tak jak pisalam poza wizualnie brzydkim gardlem to nic jej nie dolega,wiec na pewno to nie angina,musimy zrobic wymazy i sie okaze :tak:dzis odwiedzila nam moja siostra z synkiem...Jula zachwycona,scigali sie na hulajnogach:-)

teraz malz gra w pileczke a my zaraz szykujemy sie do spania.
mam wachania czy puszczac jutro JUle do przedszkola czy nie:-(
zobaczymy:tak:

Luleczko W O W:szok::szok::szok:jestem w (pozytywnym) szoku po tym co potrafi JUlka:tak::tak::tak:...normlanie czytam i uwierzyc nie moge....bardzo duzo potrafi...ale to pewnie dzieki Tobie bo dobrze sie nia zajmujesz...kurcze musze sie wziasc za nauke bo powiem szczerze ze o nauce czytania to nawet nie myslalam..:sorry:

Martusia my spedzamy swieta w rodzinnym gronie u mojej mamy...wszystko szykuje ja z moja mama...z koszyczkiem idzie moja siostra z synkiem i JUla sie do nich podlacza.Jarek ma wolna sobote wiec pomocny bedzie;-)
Swieta sa juz za tydzien!!!!!!!!!

Karioko Milo Cie poczytac:-)gratuluje zdanego egzaminu i trzymam kciuki za kolejny:tak:napisz jak sie udaly urodziny Sarze:tak::-)

Jolu
jak tam Dominika sie czuje i Remik:confused:

ide zajac sie Jula bo niedlugo czas spania,choc po zmianie czasu cos jej nie pasuje ze na dworzu jeszcze jasno a my karzemy juz jej spac;-):-)
 
Witam laseczki :-):-):-)

Po kilku dniach zaglądam do Was,miałam problem z netem :wściekła/y: a poza tym to Wiktoria wyzdrowiała a na mnie teraz przeszło :-( katarek,kaszelek....normlalnie brak sił :szok: ciąża też mi nie pomaga :tak:;-)......echhhhhhh...

Witam nowe mamuśki :-):-):-).

Muszę nadrobić zaległości to będę trochę na bieżąco co tam u Was kosiane kobietki :-):-):-)....

Pozdrawiam serdecznie ;-):-);-):-);-):-);-):-)
 
reklama
Do góry