reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

cześć dziewczyny jestem z grudniówek i mam do was pytanie bo pewnie jestescie juz zorientowane chodzi mi o fotelik samochodowy bo jest ich tyle że nie mogę się w tym połapać. Szukam jakiegoś rankingu który jest najbezpieczniejszy. Może cos wiecie na ten temat?
Troszke wam zazdroszke juz finiszujecie ;D
pozdrawiam

itsaboy.gif

.png

dev334bb___.png





 
reklama
Czesc dziewczyny :):)
Wpadlam do domu bo sie stesknilam za moim kotkiem
Jutro wybieram sie do pana doktora z moim Benusiem
Co sie okazalo to piesia ma jakas kulke pepkowa
lekarz mowil jak to sie zwie ale teraz juz nie pamietam ::)

Wczoraj chcialam sie do was dostac ale jakos nie moglam forum nie dzialalo ::)

Ineczka Romeo jest taki leniwy ze nie chce mu sie mnie porywac nigdzie
Siedze caly czas w domu i musze po nocach latac na spacerki z piesia :)
 
Heej Kociak ;D ;D ;D

co jest Beniowi :( ??? Bidulek

aOLA nie mam pojęcia gdzie może sie znajdować taki ranking - ja wybrałam fotelik PLAY MUTSY - bo jako jeden z niewielu na rynku
lub jedyny rozkłada się na całkiem płasko
i pasuje do stelaża wózka MUTSY czyli taki jaki juz sobie dawno wybralismy i kupilismy niedawno ;D
U nas ten fotelik bedzie również spałeniał rolę gondolki do wozka i nosidełka oraz bujaczka domowego :)
Pozdrawiam.

Może dziewczyny będą coś wiedziały na temat rankingu ::)
 
Melanie, fajnie to wykombinowałaś  ;D ;D ;D
Jednak wolałabym drugą kreseczkę na teście zobaczyć szybciej niż we wrześniu :( Chociaż, jeśli teraz nie jestem w ciąży, to bardzo prawdopodobne że jeśli uda mi się zajść w sierpniu to drugą kreseczkę zobaczę ok 1.09, w dzień planowych narodzin Areczka...
 
Ines - nooo fajnie by było :)
życzę Tobie tego z całego serducha

Kociak wyściskaj ode mnie psiaka bidulkę i daj cynk jak sie sprawy potoczą
U Ciebie juz mniej stresu?
 
Melanie napewno wysciskam psiaka tylko on strasznie gryzie i bije sie z kotem ;D ;D

a u mnie jest wszystko oki
tata juz z nami nie walczy :)
ale nie jest jeszcze tak wszystko jak trzeba ::)
 
Wiecie co kupiłam sobie ksiązke język niemowląt popularnej Tracy Hogg i cale nie żałuję jest super ciekawe tylko czy się sprawdzi w boju ;DAle wolę korzystać z tej ksiazki i swojej intuicji niż z rad teściowych i cioć bo czasami jak coś palna to aż mnie skręca :mad:
 
reklama
hej dziewczyny!
u nas ochłodzenie, pada cały dzień, dość nieprzyjemnie.
dobrze się czuje, ale nie bardzo mam co założyć na siebie .
co do fotelików to ginę w gaszczu informacji,
nie wiem na jaki wózek się zdecydować, łóżeczko itd...
sama muszę podjąć decyzję a nie bardzo mi się to uśmiecha.
14 sierpnia przyjedzie moja siostra z Niemiec,cieszę się bo dość mam towarzystwa dzieciaków. Towarzystwo kogoś bardziej dorosłego dobrze mi zrobi.
Ines trzymam kciuki,żeby następnym razem było już 2 kreseczki.
Kociak witam z powrotem
Jutro wybieram się z Igorem do lekarza,muszę sprawdzić ten powiększony węzeł.
chciałabym pokupić jesze parę rzeczu do szkoły.
później może nie być czasu.
rozsadza mnie energia dzisiaj, co tu robić
wyczyściłam wykładzinę w pokoju u siostry, będzie miała czyściutko jak przyjedzie.
Izis mam tę książkę na komp.czytam ale czy będe umiała zastosować się do jej rad.????
Pozdrawiam wszystkie piękne brzuchatki!
 
Do góry