reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Dzieki Martusiu za odpowiedz. No to ciekawe czy te 5+ nie beda za duze.
Pisze na nich,ze od 13 kilo sa.
No tak ma pocharatane te pachwiny,ze mam nadzieje,ze w przedszkolu nie podejrzewaja nas o molestowanie:eek::eek::laugh2::laugh2:
 
Hej dziewczynki jestem na chwile

idziemy za raz na dwór, mimo ze pada i zimno brrr, ale musimy po zakupy iśc

Aniu ja zakładam Julii już 6 pampersy, bi u nas pampers nie ma 5+:confused:, a 5 są za małe :-(

Martusiu pobudka o 5,40 :szok: na pewno Sandruni bardzo sie chciało sikać i nie obudziła Cie specjalnie :tak::tak:

Asiu, Martusiu
na moją Julię kiedyś też działało to ze Tubisie ida spać, pośpią i będą znowu, ale cwaniara nauczyła się ze jak ogląda na komputerze to można jeszcze raz włączyć, i już podstęp ze spaniem nie wychodził, dlatego Jula me teraz odwyk :cool2:

Blanusku fajnie masz z tymi Tubisiami ( oczywiście nie zazdroszczę pracy tylko gratisowych gazetek ;-)) Kochana napisz czy wiesz co będzie gratisem w lipcowym numerze? bo jakoś w tej ostatniej części nie mogę doczytać, aaa i moja Jula chce narysować Tubisiowe "kasio" czyli ciacho na konkurs, jak czyta ta stronę o konkursie to krzyczy "Mama pisz kasio":-):tak:;-):-D a mama ma dwie lewe ręce do rysowania :-D:-D:zawstydzona/y:

Martusiu my z gazetek oprócz Tubisi kupujemy też Kubusia Puchatka, no i te literki zaczęłyśmy kupować, Jula bardzo lubi czytać sama w łóżeczku właśnie gazetki, a nie książeczki ( książeczki zawsze chce czytać z kimś), prasówka musi być codziennie :tak::tak:

Cieszę sie że wyniki Sandruni są ok :tak::tak:
Gratuluje ze Sandrunia tak wspaniale wie po co jest nocniczek i kibelek i umie korzystać :tak::tak::tak::tak::-):happy:

Kinku
jak tam? kawka Cie dobudziła?? mam nadzieje ze tak, jak sprawy z mieszkankiem??

idziemy sie ubierac i po zakupy
do poczytania później papa :-)
 
Kawę pije dopiero teraz :baffled:

Hania ma dzisiaj Dzień Mamy i wszystko musimy robić razem...

My gazetek jeszcze w ogóle nie kupujemy...ale może spróbujemy z "Teletubisiami " :tak:

Martuś, pięknie Wam wychodzi nauka nocniczkowania :-). Gratulacje !!!

Kociaku, Marta, fajnie, że wyniki moczu dziewczy
:happy:nek są dobre...
 
Luleczko, jeśli chodzi o sprawy mieszkaniowe, to na razie cisza...wiesz, zbliża sie kolejny długi weekend i z doświadczenia wiem, że wtedy nikt nie interesuje się rynkiem nieruchomości, tylko planowanie fajnego wyjazdu .
Poczekamy ...zobaczymy....Wiem, że mieszkanko sprzeda się na pewno...A że trochę później niż chciałam...cóż :crazy:
 
Hej
My juz po dlugim spacerku,piekna pogoda u nas.
Ale sie zmachalam :eek:
Antek je parowke i zaraz idzie spac :tak:
A ja lece odpoczac i cos wsunac bo glodna jestem jak wilk :baffled:

Kinus dzwonilam tam,do Krynicy i nie ma problemu. ;-)
 
My już po obiedzie :tak:

Hania wrąbała michę pomidorówki + na dokładkę miseczkę makaronu...Bezproblemowe dziecko :-)...Bardzo cieszę się, że nie mam z nią żadnych żywieniowych problemów...
Hance bardzo smakuje kaszka manna :happy: i tym sposobem kwestia nie picia mleka sama się rozwiązała ...
 
reklama
Hej!

Jestem:-), bo musiałam wpaśc do domu poszukac w komputerze testu końcowego dla III klas - piszę jutro.

No to jak już jestem to chwilkę sobie z Wami posiedzę.

Kociaku, Martusiu cieszę się dobrymi wynikami Martynki i Sandruni.
Oby tak dalej.

A ja dziś po pierwszym dniu pracy - zleciało szybko, jeszcze tylko 11 dni pracy:-)
 
Do góry