reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Nie zagladalam tutaj ze dwa dni wiec dopiero teraz odpisuje na pytanie.

marta3x moja malutka w dniu robionego USG wazyla 870 gramow. To bylo 1 czerwca. Kolejne USG bedzie miala 15 czerwca bo musze isc na wizyte, bo mam troche badan do zrobienia (m.in. test obciazenia glukoza - ponoc mega ohyda). Tak wiec 15 czerwca bede znala kolejna jej wtedy aktualna wage.
Ile ma wzrostu to niestety nie wiem. Dosc trudno i precyzyjnie jest okreslac wzrost dzieci na takim etapie ciazy na jakim juz jestem. Ja za USG zawsze place, tak wiec zawsze dostaje zdjecia mojej kruszynki.
Ja na plusie jestem na razie 3 kilo, wiec nie jest zle.
Pozdrawiam was serdecznie z jeszcze slonecznego Krakowa. Ponoc maja byc dzis jakies burze ale czy beda to sie dopiero okaze.

 
Czesc dziewczyny czekam na ta moja jelopowata mordke :):):)
Musze go zaprowadzic do fryzjera ;D ;D ;D ;D ;D ;D a pozniej na zakupy ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Moze cos wybiora dla maluszka ::) ::)
 
CosmoEwka czy wiesz cos wiecej o Kov-Med w Krakowie na Pleszowskiej?
Jak dlugo czeka sie tam na usg i ile kosztuje tam dopler z 3d i nagraniem?
 
Cosmo Ewka mnie też czeka test obciążenia glukozą,
mój Franek 24 maja ważył 500 gramów,duża ta Twoja dziewuszka!
ale ty masz termin wcześniej, i usg póżniej robione
Ja też chodzę prywatnie do lekarza i muszę płacić za wszystko, za badania też
 
hyhyh ja mam Blanus do pokazania jak wyglada mmoja dziurka po kolczyku ;)
Kupilam ZAkupy udane ale nie kupilam sobie ubranek w zabke ::) ::) ::)
 
Ineczka - co do USG 3d to nie wiem. Pleszowska jest bardzo bardzo daleko ode mnie (ja mieszkam w okolicach dworca i rynku), a ze sie nie wybieram robic 3d wiec nie orientuje sie. Wiem jednak ze na noworodku w watku krakowskim tez dziewczyny szukaly 3d w Krakowie ale tam nikt nie pisal o Pleszowskiej, wiec... Trudno wyczuc. Najlepiej jak masz adres zadzwon i sie spytaj. Najprosciej bedzie.
marta3x - no na pewno i moj dzidzius i twoj rosna wedlug normy na ich 'wiek' ;). W kazdym razie pytalam lekarza czy waga mojej corci jest OK i powiedzial ze jak najbardziej.
Wlasnie bede kompletowac liste potrzebnych rzeczy do szpitala. Mam kilka dziwnych list, ale stanowczo sa na nich zbyteczne rzeczy. Jakby chciec zabrac ze soba wszystko, co na nich jest to chyba by ze 3 duze walizki byly potrzebne.
 
reklama
Do góry