reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Kociaku, ja też zapominałam, i zwykle budziło Piotrka donośne k#Q#!$a mać co kilka dni, i po czasie nauczyłsię wiedzieć, że znów zapomniałam " wziąść pigułkę" I ...rety, olśniło mnie kiedy odświeżałam pamięc i oglądnęłam setny raz Seksmisję. Tym razem jako doświadczona mama i konieta stanęłam w obronei praw kobiet, nawet tych pozbawionych faceta....
wracając do tematu...po tym jak padło w filmie słąwne" weź pigułkę" uświadomiłąm sobie że w mojej prywmitywnej komóce jest opcja " przypominacz" i ta własnie komóka codziennie o 22:00 czy tego chcę czy nie, czy śpię, czy jem, czy jestem na BB drze się w niebogłosy " weź pigułkę" i dopóty się drze, dopóki jej nie połknę, piguły rzecz jasna  ;D

W skrócie, może spróbujesz wykorzystać komórkę   :laugh:

Miyu, no wstręny jest ten okres u Majki... :p :p :p :p a zaczął się rok temu i końca nie widać...
również liczę na cud poprzedszkolny.
 
aguula pisze:
A o jakim mundurku "mowisz"? Na ktorym zdjeciu jest w mundurku? Aaaaa, moze to zdjecie w dresiku bialo-niebieskim?
Aguula tak, wlasnie to zdjecie mialam na mysli, wygladal jak maly marynarz ;D
a Twoje zdjecia ze slubu bajkowe,
i sliczniusie brzusie na laczce ;D

Kociak
, moze plasterki by sie u Ciebie sprawdzily, albo zastrzyki co 3 miesiace?

moj ma dzis siatkowke, ale co tak sama bede siedziala :)
dobrej nocki ;D
 
reklama
A JA DOPIERO mogłam usiąść spokojnie ::)
Marcel jak zwykle niezmordowany, po kim on ma tyle energii?/
Ineczka pisze:
Aguula
a Twoje zdjecia ze slubu bajkowe,
i sliczniusie brzusie na laczce ;D
podpisuje się pod Twoim postem Ineczko :laugh:

Kociak czyżbyś była nastepna po Melanie???
gratulować czy nie??/ 8)
 
Do góry