reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

matko kochana, Kociaku, pędź jutro do gina, niech wszystko sprawdzi, niech zrobi USG dopochwowe, przecież ja też słyszałam o ciązach, w których spirala " wrosła w dziecko" czy coś, kurczę nie wiem, ale brzmiało to okropnie.

Trzymam kciuki za pomyślne dla Ciebie wiadomości

Koreczku, no co za gość, jakiś sensowny i konkretny krok musisz postawić, w jedną albo w drugą stronę. przecież wykończysz się dziewczyno  :-[ Znasz historie rodzinne naszych wrześniówek,...nie chciałabym żeby którekolwiek nasze wrześniowe dziecko musiało kiedyś z taką niechęcią opowiadać o swoim rodzicu, może ten Darusi tata to nie ten pisany, to co że z krwi, skoro sam tej więzi nie czuje... :-[
 
reklama
Joanko bardzo Cię proszę tylko nie mól ;D ;D ;D ;D ;D, a jakbyś się znowu wybierała do jakiegoś marketu to daj znać

Kociak ja też słyszałam o ciążach ze spiralą, leć do gina nie zwlekaj.
 
postaram sie jutro zrobic test
tylko dziecko w moim stanie jest nie wskazane
lekarz powiedzial ze dotad kiedy nie bede miala wynikow to zdeby uwazac
nie chce zeby wrazie czego kolejne dziecko mialo problemy takie jak martynka albo i wieksze :(
 
Grooszko, po tej wyprawie do marketu, na drugi koniec Wrocka, dzieciaki pływały we własnym soie, sztrasznie się upocili i ogromne miałam wyrzuty sumienia że je tak wymęczyłam. azda po Wrocku w upały i to moim gracikiem to gruba przesada, Ale do Korony zapraszam  ;D

Kociaku, a może zamienisz spiralę na coś anty- innego, coś bardziej widocznego gołym okiem i przez to wiarygodniejszego ? ::)
no nie wiem, ja tam mam ogromne anty spiralowe nastawienie
 
mówiłam Wam że literki mi tańczą, znów muszę przepraszać i prostować... :-[ łech...
oczywiście ze post był skierowany do Kociaka ;D
 
joanko
mama moja miala przez 6 lat jedna i ta sama spirale i jestem najmlodsza ich corka nie ma innej :>
wiec wydawlo mi sie bezpieczne
a nie wiem jakie jeszcze inne sposoby sa sprawdzone tabletki ale ja o tabletkach zapominam biore co 2 - 3 dni i pewnie jeszcze szybciej bym miala fasolke :)
 
Aguula zdjęcia ślubne i w ciąży super młodziutka i szczęście aż bije od Ciebie. Bardzo mi się podobały :)
Jak byś chciała Matiego zobaczyć to parę zdjęć jest w galerii (adres w moim pasku :))

Joanko znam ten ból z buntem pięciolatka, tyle że ja nie mam sąsiadów z dziećmi w wieku Emili, narazie mam odpoczynek bo moja buntowniczka u babci na wakacjach no a póżniej przedszkole więc liczę na to że trochęj ej przejdzie, a scooby to jej ulubiona bajka ;D

Koreczku współczuje że musisz tylę się stresować z powodu faceta.

Kociak trzymam kciuki aby test był negatywny.
 
reklama
Do góry