reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
no to dobrze, że nie jesteś sama jak się boisz.

Zajadasz cytrynkę??

A ja pozwoliłam sobie dzisiaj na zimne piwko bezalkoholowe Karmi. Nawet dobre, tylko trochę za słodkie jak dla mnie
 
Chcaialm zeby ta moja fasolka frescie zaczela sie ruszac ale cos nie idzie po mojej mysli ::) chyba sie wczoraj tak wystarszylo ze nie chce sie ruszac :(
 
a czego sie tak wystraszyło??????

Mój okres bezruchu miał w ubiegłym tygodniu. Dzisiaj fika koziołki. A najbardziej to mu się chyba podobało, lub nie? na plaży
 
no to musicie sobie dac buziaka na zgodę to maluda zacznie wojować ;)

Kociaczku drogi Ty jasteś za nerwowa i za bardzo wszystkim się przejmujesz :) Wrzuć na luz a życie będzie łatwiejsze ::)
 
no w tym przypadku nie mogla Musze pilnowac co swoje I nie dac sie olac Juz jest dobrze tak jakby ale fasolka nic
 
tak wogule to dziewczyny obcielam sie i jest tragedia mam ochote isc i ta pania zabic Bo teraz to nawet na ulice sie wstydze wyjsc Moze dlatego ze nie lubie krotkich wlosow ::)
 
reklama
No jasne, dbaj o swoje prawa! ;) a o fasolkę się nie martw, zmiana pogody... i tyle. Tak wojowała, że teraz odpoczywa. 8)  Jeszcze zatęsknisz do tego spokoju w brzuszku :p

No to dawaj fotkę w nowej fryzurce! My ocenimy czy jest tak źle ::) Do krótkich włosów trzeba się przyzwyczaić. Ja coś wiem na ten temat ;D
 
Do góry