reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
bardzo byly polamane i wypadaly Suche i stwierdzilam ze jak podetne troszke to one bede lepiej wygladac A ona zle zrozumiala o jaka fryzure mi chodzilo
 
włosy nie ręka..
odrosną
albo idź do jakiejś dobrej fryzjerki, żeby zrobiła tego szałową fryzurkę
 
Aniulka moze jutro mojego patryka zmolestuje Dzisiaj mi sie juz nie chce kombinowac :) nie wiem czy u was sa te trendy ale sie wlasnie tam obcinalam a oni obcinaja jak obcinaja ida z moda czyli grzywki  ;D
 
no pewnie odrosna tylko sie smieja ze staro wygladam i mnie to wnerwia no i ta grzywka :mad: jest mi teraz napewno chlodniej niz wczesniej a po 2 przy porodzie bedzie mi chlodniej i dziecko mnie za wlosy nie bedzie ciagnac ;D ;D ;D jedna atrakcja mniej
 
reklama
hehhe mam nadzieje ze mi odrosna a jak nie to bede sie w 2 kucyki czesac To bede jak dziecko wygladac :) Albo peruke sobie kupie hehehhe
 
Do góry