reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

I ja do was dołączam ;)
Olka od 2 tak wyła, że nawet w salonie nie było mowy o spaniu. O 5 do tego rozgardiaszu dołączyła Nela bo znów ma temperaturę mówi, że brzuszek boli...

Tym sposobem zaraz ją pakuję i jedziemy do pediatry.
Miłej niedzieli!
 
reklama
Musiałam podnieść dupsko do laptopa bo taki mi się jakiś śmieszny post dodał z telefonu...

My właśnie wstaliśmy, zaraz pewnie zaczynamy kolejny ciężki dzień... ale trudno trzeba przeżyć...

My się dziś witamy w 40 tygodniu ciąży... ale to brzmi ja cie sunę...


Jutro jak ogarne trochę to wkleje zdjęcia pokoju córki u niej wybraliśmy kolor Żywioł Młodośći i Ukryte Pragnienie z Śnieżki Satynowej... Wygląda Ślicznie... Kolory piękne...:)


Mam pytanie... kurdę bo zgłupiałam... ostatnio biegam w nocy i w dzień do toalety po 15-20 nawet razy... a ostatnie 2 dni to tylko 2 razy wstawałam na siku... czemu?
 
Ostatnia edycja:
witajcie :)

zdrowka dla chorowitkow!

katka, na tym etapie ciazy to chyba juz wszystko jest mozliwe :) tak mi sie wydaje :)

sawi, zagon meza do okien, moze nie beda idealne, ale przynajmniej beda umyte :)
 
wesolutka mąż dziś kładzie terakote w łazience wiec ja wolę żeby on tym się zajął
a ja na spokojnie pomyje
dam rade
jak nie będę miała sił i coś będzie się działo to przerwe,tak jak w piątek,nie dałam rady i przerwałam
 
sawi cały dół pleców plus od czasu do czasu silne uczucie nacisku na szyjkę
alpine zaciskam żeby wytrzymać jeszcze tydzień
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry ;) ja dzis sie nawet wyspalam jesli mozna sie wyspać na tym etapie ciazy ;) a zrobiłam dzis mężowi niespodziankę podając śniadanko do lozka :) z truskawecxkami ;) niech korzysta z mojej dobroci w ostatnim dniu urlopu ;) dzis jeszcze o 14 lecimy na Chrzest mojego Chrzesniaka ;) w koncu kupiłam mu sztabke złota inwestycyjnego 5gr, na roczek założymy z chrzestnym polisę inwestycyjna ;) wczoraj popijaliśmy w młodszym towarzystwie jego zdrowie ;) a dzis juz na grzecznie bedzie ;)

Kusiak to chyba normalne na tym etapie bo ja tez mam wrażenie ze wszyscy w koło mnie denerwują...

Choco kochana dobrze ze wysłałas męża do rodzicow teraz nie możesz sie rozłożyć ! Duzo zdrowka dla męża ;)

Joani widzę ze u Ciebie podobnie jak u mnie , w czw 0rzyjmowiamy ostatnich gości w domu na noc. Sama poprosiłam o to męża bo co innego kawka imprezka co innego z noclegiem i obrabianie X osób do każdego posiłku , ustalulismy tez ze czwartkowe picie było ostatnie, ale wczoraj jeszcze sama namawialam męża by sie jeszcze napił bo ojciec chrzesniaka otwierał niebieskiego wiskacza wiec głupio było odmówić a biedny juz ma dość popijaw przez ostatni tydzien ;) wiec ten mc odpoczynku dobrze mu zrobi ;)

Hania ogłoszenie boskie ;)

Amaliee niestety mam to samo z dusznosciami ;(

Koko ;* widzę ze tak samo mężowie reagują ja próbuje wszystkiego krzyki płacze (zależy od dnia) ale Maz dzielnie pomaga ;)

Dziewczynki dbajcie o siebie ! Ja wyganiam męża na spacer z mała i ba rower a potem te chrzciny
 
dziewczynki a jak u was z przytulankami?
mój mąż już świra dostaje
bo ponad miesiac już celibat (leczyła się globulkami)
a teraz (co dziwne) nie mam ochoty i się boje
 
reklama
Sawi u mnie bardzo skromnie bo tez sie boje zaczniemy jak bede miec juz wszystko na tip Top ;) a męża tak napalonego jak w ostatnim czasie to jeszcze nie mualam ;) ale byl dzielny cała ciaze ;)
 
Do góry