reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

future -ale Hesia szybko wyrosla z malego kurczaczka ...Moj byl jeszcze mniejszy 1950:tak:teraz ma 15 lat

awersja- u nas tez dlugie chrupki w kazdym prawie sklepie...milego wypadu ...poszalej a co tam:tak::-)

Fasolka- prosze nam wiecej nie uciekac:no:

Anmika - zdrowka dla synka

Liliana- ale dziewczynki maja raj zazdroszcze ogrodu

kasieq - ladna fryzurka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasieq super fryzurki. Ja mialam zapuszczac ale nie dam rady. Co chwilę mi się włosy placza. Trzeba podciac nie ma wyjścia :( i tak myślę że skoro już będę obcinac to czy w ogóle ich jakoś nie ukrocic na jakąś fajna fryzurke. Dla mnie bomba ;)
 
miałam taki sam plan zapuścić bo we wrześniu idziemy na wesele:-) ale pomyślałam sobie gdzie ja w Słupsku znajdę fryzjera, co mnie uczesze?? a w ciemno nie pójdę bo ufam tylko mojej fryzjerce:baffled: Postanowiłam skrócić bo wtedy sama sobie ułożę przed weselem:tak::-)
 
Witam niedzielnie:-) u nas słonko i mroz:nerd: zaliczylisy jarmark przedswiateczny tylko szkoda ze mała przespała bo fanjne zajace i pisanki chodziły (tz ludzie przebrani:-p)teraz siedze przy kawce i ciachu ;-):-)
 
Sto lat dla Marcelinki Bebe i Arturka Stokrotki :-):-) cde3[1].gif
 

Załączniki

  • cde3[1].gif
    cde3[1].gif
    56,1 KB · Wyświetleń: 38
Heloł, czasu mało...nic mi się nie chce...czytam tylko...

Włosy zapuszczam, rosną ekspresowo...Fryzury na zdjęciach fajne, kolor też.
Fasolka na tym jarmarku to powinny Mikołaje chodzić...:-D
 
Witam kochane;-)
U nas dziś pogoda piękna ale śnieg niestety psuje nastrój:crazy: Kurcze tak piszecie o włosach..a ja mam dylemat.. po świetach ma wesele i nie wiem czy farbować czy poczekać do drugiego trymestru... Bo odrosty to już na 4 cm gdzies mam...I się gryzę bo z jednej strony to nie chce już dzieciaczkowi dokładać bo operacja to już za dużo a tu jeszcze farbowanie i chemia..Niby wiem że to nie grozne no ale nie jest to takie pewne..I nie chce po prostu dokładać. A z drugiej strony czuje ze bede wygladać jak dziad. I co myslicie? farbowac czy poczekać ?
 
Mam długaśne chrupale!!!
W auchanie upolowałam.
Młoda pożarła ze smakiem sama.
Zachwyt i szaleństwo było z tym chrupkiem.
Kasieq - mi się ta trzecia najbardziej podoba i chyba się też tak ostrzygę.
Mafu - jak masz się dołować, to zrób kolorek, najlepiej taki, żeby później odrost bardzo nie był widoczny, to rzadziej będziesz farbować.
 
reklama
Do góry