reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hallo Kochane!
U nas śniegu po kolana, i dalej sypie:szok: Pojechałam do doktora, po odkopaniu samochodu z zaspy, wracam od doktora, auto znowu do odkopania! Ada niestety antybiotyk. Za 2 dni do kontroli, dzisiejsza noc to był koszmar, i jeszcze ja miałam jakieś 40 stopni.
Dziś Świętują Pół roczku Jaś Tygryska, Natalia Askaai Synek Anmiki (a jakie ma imię solenizant?) Dużo buziaków!!!!!



\

Dzięki za życzenia. Mój synuś to SZYMUŚ :-). Axarai zdrówka dla Twojej Małej i dla Ciebie i dla wszystkich potrzebujących. Jak ja słyszałam dziś kaszel u mojego Starszaka to myślałam, że oszaleje! I jeszcze mówi, że gardło go szczypie. Przecież on ledwo wyzdrowiał :baffled:.
A pogoda masakra, śniegu mamy więcej niż w styczniu było. Zima na całego, brrrrrrrrrrrr
 
reklama
Mafu- Serdeczne gratulacje :) a swoją drogą zazdroszczę :tak: uwielbiałam ten czas ciążowy :tak: i dzieciaki będą miały małą różnicę wieku, super będą się lepiej dogadywać :tak: My jeszcze nie możemy , ale już niedługo, niedługo, już nie mogę się doczekać :-) Rośnijcie zdrowo :tak:

A swoją drogą w poniedziałek wracam do pracy i trzęsę portkami, ja nie potrafię małego zostawić, no nie potrafię :-( jak jeżdżę do szkoły to skracam sobie zajęcia a i tak myślami już jadę do domu a teraz, ooo matko oszaleje.... no to się wyżaliłam :-D


Wszystkiego najlepszego dla półroczniaków ;-)
Dla chorowitków zdrówka :tak: my u Fifka też dopiero zwalczyliśmy chorobę :no:

PS nie martwcie się że Wasze dzieci jeszcze się nie przewracają na brzuszek/plecki, mój Fifek akurat bardzo szybko zaczął się przewracać ale siostrzenica nigdy nie lubiła leżeć na brzuszku i nie przewracała się wcale do jakiegoś 7 miesiąca, teraz ma 8 miesięcy i chodzi na czworaka więc cierpliwości przyjdzie ten czas na każde dziecko :tak:
 
To ja szukałam parowaru lub garnka na parę, bo chciałam gotować Małemu. NIe mogłam się zdecydować. W końcu zakupiłam garnek na parę z dwoma sitami za 65zł. Nie jest żaden firmowy (nie wiem czy gotowałby lepiej lub krócej) ale chwalę sobie bardzo. Gotuje Małemu tylko w tym garnku i przy okazji dla reszty rodzinki też.
 
Hallo Kochane!

100 lat dla dzisiejszego Półroczniaka Juleczka Dziewczyny!
U nas następna koszmarna noc. Żebym chociaż ja była zdrowa. Dziękuję za życzenia zdrówka dla Adolinki. Jeszcze do tego Kaci marudzi od rana, że go ucho boli. się zabije normalnie. Nie wspomnę nawet o tym że mi posta wcięło.
 
Hej ho!
Ale się posypały chorowitki..Zdrówka!!
Ja nie mam sił na nic a tu powoli pasowałoby się brać za jakie takie porządki na święta..Nie mam weny na nic. Ooo budzi się mały, pospał uwaga- 20 minut..
 
Witam
My trafiłyśmy do szpitala z zapaleniem płuc w szpitalu okazało się że to jednak zapalenie oskrzeli przez 3 dni Natusia miała tylko inhalacje i nas wypuścili do domu i dopiero przy wypisie dostaliśmy antybiotyk do domu .

Mafu gratulacje :)

Zdrówka dla wszystkich :-) dziękujemy za życzenia :-):-)
 
reklama
dziewczyny ja to mam takiego nerwa na Adama, jak nigdy...
Pobudka o 5 rano :/ potem nawet sam sie soba nie mogl zajac, podczas jedzenia glowa na dol i bawil sie czyms tam wiec ani lyzeczki do buzi wlozyc ani nic... No masakra :no: chwile posiedzi gdzies a potem znow marudzi. Jak poszedl spac to przysnelam na 10 minut na kanapie a potem znow alarm, co by mama za dlugo nie pospala.

Axa a jak Ada w dzien?
 
Do góry