reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
RISIA ja tez dzisiaj nerwowa,rozsadza mnie od rana;-)

Dziewczyna trzymam kciuki co by bylo juz ok:tak:

mloda caly czas marudzi, nic jej nie pasuje i tak juz chyba od 2 tyg:wściekła/y:

Martusia wiec czekamy na Ciebie:-)

Stokrotka moja tez strajk na mleko...
 
jestem jeszcze na chwile :p

Risia my sie awanturujemy pare razy dziennie ostatnio sie darlam na M bo kupil chleb tostowy zamiast zwyklego ;)
Marlenko moze skok? moze posilki stale zasmakowaly? albo taki okres...
Stokrotko no ok wierze :) z ciekawosci sie zwazylam i waze tyle samo ile wazylam zachodzac w ciaze.
Fasolko no rzeczywiscie... moj niunio na szczescie zdrowy :) a jak u Was?
Dziewczyno zdrowka i jeszcze raz zdrowka :)
 
jestem jeszcze na chwile :p

Risia my sie awanturujemy pare razy dziennie ostatnio sie darlam na M bo kupil chleb tostowy zamiast zwyklego ;)
Marlenko moze skok? moze posilki stale zasmakowaly? albo taki okres...
Stokrotko no ok wierze :) z ciekawosci sie zwazylam i waze tyle samo ile wazylam zachodzac w ciaze.
Fasolko no rzeczywiscie... moj niunio na szczescie zdrowy :) a jak u Was?
Dziewczyno zdrowka i jeszcze raz zdrowka :)

oooooooooooo widzisz to ja zazdraszczam tej wagi też bym tak chciała wrócić do swojej :tak:

co do awantur ja ostatnio wyskoczyłam na TZ i tak się wydzierałam,że aż sama siebie nie poznawałam :no: brakuje mi spotkań z koleżankami a tu gdzie teraz mieszkam nikogo nie znam :no:
 
reklama
Do góry