reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

pewnie sie zaraził od tego bachora szwagierki :-(
Proszę Cię. Co do paracetamolu, to nie dawaj, tylko powyżej 38,5, a tak niech organizm walczy sam. Maść, sól fizjologiczna/woda morska, obok łóżeczka wrzątek z majeranku zrobiony i postawiony. Oklepywać Go.

Ktoś pytał czy M się nie bał sam na base iść z Kacprem. M nie mógł się doczekać! W ogóle dwa dni sam praktycznie się dzieciem zajmował i super sobie radzili. Dziecko najedzone, wyspane i zadowolone. Tata opanowany i z siebie dumny. A basen dla takiego malucha to mega frajda. Tam woda miała 30 stopni,więc dla dziecka super.
A powiedz mi gdzie był w Poznaniu? Na takim dzieciowym czy ogólnym?

I niestety już po weekendzie prawie. :sorry2:
 
reklama
Gorgusia mysle,że skok juz był w koncu 19tydz za nami, ale zęby jak nic... ostatnio pisalam,ze dalam mu czopek,posmarowalam dziaselka i wrocilo moje dziecko:) odrazu padl,byl spokojniejszy i ladnie tez spal. Od 22 do 7 budzil sie 3razy :) i nawet zostal w lozeczku a nie z nami:-)bo tyle to ja moge wstawac:-p co do piersi masakra, naprawde robi mi sie co jakis czas ciezka jedna piers i taka twarda jest gulki jakby miala,,,no nic we wt mam gina podpytam co sie dzieje

Fajnie z tym basenem,ja tak bardzo chcialabym isc z Dawidem no ale z ta jego alergia,wrazliwa skora nie mam co isc i to jeszcze na taki zwykly basen

Dziewczyny a co mozna od czasu podac na te zeby ?jak juz naprawde ciezko jest? zamiast czopka jakis syrop? ibum czy co? pomoze zreszta taki syrop? :)
 
Lilijanna ja sie ugryzłam w jezyk choc mysle ze niepotrzebnie ,powiem ze bardzo mnie zniesmaczyło to hasło bardzo nie lubie gdy ktos tak mowi na dzieici:nerd:
 
Nyna uspana, mam 5 sekund, potem trzeba chałupę ogarnąć. Coś mi małą zwichrowała i tylko mleko pije, kaszki są bleeee !!! obiadki tez nie , ah .... pewnie za pare dni jej przejdzie, chyba tez juz ma przesilenie zimowe jak mamusia;-):rofl2::baffled:

Wasze potworki też tak się za wszystkim rozglądają i wszystko chcą wziąć do rączek ?

maluszek
- na ząbki Viburcol 3x dziennie ( w sensie na dobę ) do tego Bobodent lub inne dziadostwo, jak mocno płacze, to jeszcze podaję paracetemol


gorgia;-):-) - ja tez tak mam , że chce kazdemu odpisac , a jak juz wszytsko przeczytam , to potem zapominam co komu miałam oidpisac, zresztą mi też rzadko kto odpisuje, ale wiem, że nikt nie ma za bardzo czasu, więc przymykam oko....

Ja chcę wiosnęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeęęęęęęęęęe
 
Ostatnia edycja:
Palma dzieki! bo ja ostatnio dalam czopek paracetamol to mialam wyrzuty,że dziecko faszeruje:-pno ale jak reką odial...bo wczesniej masakra a noce, o jezusie nie mialam co sie klasc:-Da po tym czopku super...takze teraz wiem,że jak bedzie katastrofa to smialo mozna podac :)

Dziewczyny Merlin pewnie nie lubi tego dzieciaczka:-pmoze to juz starszy kon i niedobry:-)i tak jej sie pomyslalo...szybko pisala ja bynajmniej wiem,że nie miala nic złego na mysli, mimo,że znam ja tylko przez neta...powiem Wam,że mam kolezanke ktora zawsze tak mowila o dzieciach i az serce sie krajało jak to slyszalam ale Merlin pewnie tak ogolnie nie mysli
 
Maluszek- jak mocno się męczy to od czasu do czasu paracetamol nie zaszkodzi. Biedne te ząbkujące dzieci. U Kaca nie widać i nie słychać zębów.

Dziewczyny- czy używałyście, znacie kosmetyki profesjonalne Bielenda? Wybieram kosmetyki do Studio i te mocno mnie zainteresowały, ale sama ich nie używałam....
 
reklama
Dziewczyny a co mozna od czasu podac na te zeby ?jak juz naprawde ciezko jest? zamiast czopka jakis syrop? ibum czy co? pomoze zreszta taki syrop? :)
ja jeszcze nic nie stosowałam ale mam paracetamol w czopkach i w syropie - pediatra mi tak poradziła żeby gdyby sie cos działo i były np wymioty dac czopka a przy biegunce syropek
 
Do góry