reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

u mnie od rana pada snieg. ale na ziemi go nie widac, bo za cieplo. wyskoczylam tylko przed klatke do mini sklepiku :-) dalej mi sie za nic nie chce isc ;-)
 
reklama
Dziekuje Wam wszystkim za rady i słowa otuchy!! :*:*


Ja wlasnie czekam na znajomych:) kolezanke Dawidka :) jeszcze z brzuszka hihi. Taka torpede mialam od rana,zakupy a potem zlecialo w kuchni...

U nas nocka lepsza i to o wiele...zasnal 21.40 pobudka do 1wszej byla praktycznie co godzine ale potem przespal 4 ciagie zjadl i znow padl na 3 godzinki:-)takze bardzoo ladnie a juz sie balam jak tak sie czesto budzil do tej pierwszej

Buzki :*
 
doberek kochane; nie mam siły palcem ruszyć po SKALPELU 2 dzień pod rząd a mam ambitny plan ćwiczyć codziennie :-D
młody na rozszerzeniu diety chyba jednak stracił, bo wychodzi mu tylko z 550ml mleka dziennie a do tej pory oscylował między 700-800ml :-(
u nas wieje i pada, ale i tak spacerek z folijką był :tak:
 
hej :)

u nas pada deszcz lub snieg lub sniegodeszcz wiec siedzimy z malym w domku. jutro moj brat bedzie. u mamy juz lepiej ale w poniedzialek bedzie cos wiedziec wiecej bo przyjda badania na wirusy i parawirusy.

dziewczyny mam probke atoperalu z pudelka skarb malucha mi niepotrzebna wiec jesli ktoras chce to moge wyslac poczta. nie chce nic w zamian.

maluch zasnal kolo 23. obudzil sie o 6:20 zjadl i zasnal. obudzil sie o 8:30 i standardowo o 9:30 oznajmil ze on jednak jeszcze by pospal :)

w ogole teraz jak zaczyna byc spiacy robi sie nie do zniesienia dopoki nie zasnie.
 
Ciezki dzien. Rano dzwonia z polskiej szkoly ze syn brode rozcial i trzeba na szycie jechac a on powiedzial ze mama nie moze bo ma male dziecko w domu!! Jakas nauczycielka siedziala z nim na pogotowiu przez pare godzin zadne nie odbieralo telefonow i dp tego auto nam padlo- akumulator. Broda zaklejona czyms i do tego nie wolno moczyc przez tydzien a mala go po godzinie w to pacla i krew wyleciala. Mam nadzieje ze sie nie rozkleilo. Reszty tez nie lepsza , ide was poczytac
 
u nas spokojna sobota :tak: tata miał jedyną wolną sobotę w miesiącu więc sie dziś leniliśmy domowo :-p jak przestał padać deszcz wybraliśmy się na spacer i przetestowaliśmy nowy wózek i jest super wygodny lekki :-D a teraz tata poszedł do kina a my oglądamy miss polonia - żenada :-D
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Chciałam pochwalić się sukcesem. Adaś oduczony pieluchy! Wcześniej mieliśmy małe wzloty, ale trwały chwilę, a teraz już drugi dzień i nie ma żadnego upadku - czytajcie wypadku w postaci zalanej podłogi :-D:-p Uffff :D Matko, za jakieś 2 lata lub wcześniej - mam nadzieję - znów mnie to czeka, z Alicją, no ale dziewczynki ponoć porządniejsze w tej kwestii :-D

Merlin - u mnie na osiedlu dziewczyna ma taki wózek jak kupiłaś, tylko czerwony :) A co sklep na mały defekt? Rabat dali?
 
Gratulacje pozbycia się pieluch !:-D należy mu się teraz dużo nagród od pełnego nocnika
Wiesz co ten defekt to ułamane 4 zaczepy na linkę od hamulca i tego niby nie widać ale linka trochę wisi jednak do czegoś to służy. Od razu napisałam im mala że wózek spełnia moje oczekiwania itd ale jest niesmak ze nie powiedzieli ze jest uszkodzony bo to była wyprzedaż z ekspozycji ale zapewniali ze wszystko jest ok... Wysłałam tego maila i dostaje po kilku minutach odpowiedź " Nie mamy dostępu do internetu ze względu na reorganizację sklepu" bardzo śmieszne bo ja odpisałam im ponownie że jest to sprzedaż z ukrytą wadą więc liczę na to ze bezproblemowo rozwiążemy tą sytuację - i co - nie dostałam zwrotki o tym ze nie maja netu więc to nie mogła być wiadomość automatyczna tylko pewnie sie przestraszyli ze to zobaczyłam i jest problem. No nic w poniedziałek do nich zadzwonię i postraszę że odeślę wózek bo przecież jest na 2 letniej gwarancji :tak:

Verita ach reakcja synka niesamowita tak mimo wszystko wiedział ze będziesz miała trudności i nie chciał Cie denerwować mam nadzieję że wszystko ładnie się zagoi
 
Ostatnia edycja:
Ciezki dzien. Rano dzwonia z polskiej szkoly ze syn brode rozcial i trzeba na szycie jechac a on powiedzial ze mama nie moze bo ma male dziecko w domu!! Jakas nauczycielka siedziala z nim na pogotowiu przez pare godzin zadne nie odbieralo telefonow i dp tego auto nam padlo- akumulator. Broda zaklejona czyms i do tego nie wolno moczyc przez tydzien a mala go po godzinie w to pacla i krew wyleciala. Mam nadzieje ze sie nie rozkleilo. Reszty tez nie lepsza , ide was poczytac

ło matko to co on wyczynial w tej szkole

Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Chciałam pochwalić się sukcesem. Adaś oduczony pieluchy! Wcześniej mieliśmy małe wzloty, ale trwały chwilę, a teraz już drugi dzień i nie ma żadnego upadku - czytajcie wypadku w postaci zalanej podłogi :-D:-p Uffff :D Matko, za jakieś 2 lata lub wcześniej - mam nadzieję - znów mnie to czeka, z Alicją, no ale dziewczynki ponoć porządniejsze w tej kwestii :-D

Merlin - u mnie na osiedlu dziewczyna ma taki wózek jak kupiłaś, tylko czerwony :) A co sklep na mały defekt? Rabat dali?

marta gratuluje
merlin nie daj sie sklepowi
martusia ile lat ma Twoj Brat
 
reklama
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Chciałam pochwalić się sukcesem. Adaś oduczony pieluchy! Wcześniej mieliśmy małe wzloty, ale trwały chwilę, a teraz już drugi dzień i nie ma żadnego upadku - czytajcie wypadku w postaci zalanej podłogi :-D:-p Uffff :D Matko, za jakieś 2 lata lub wcześniej - mam nadzieję - znów mnie to czeka, z Alicją, no ale dziewczynki ponoć porządniejsze w tej kwestii :-D

Merlin - u mnie na osiedlu dziewczyna ma taki wózek jak kupiłaś, tylko czerwony :) A co sklep na mały defekt? Rabat dali?
gratuluje!
moj starszak tez w podobnym wieku byl odpieluchowany, najwazniejsze teraz sie nie poddac, jak sie zdarza "gorsze dni". tomi mi ladnie sie zalatwial, az tu nagle potrafil przez tydzien sikac nocami w lozko. nikt nie wie dlaczego, jakis taki kryzys mial. materac do dzis mam oblozony taka fajna mata nieprzepuszczalna.
 
Do góry