reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Beacia dziekuje za odpowiedz:-) :*:* to podziwiam,że dajesz rade z cycem,ze tak wszystko testujesz pomalu wprowadzasz bo ja juz wymiekam,nie jem zle jem tez zle,przez jakis czas byla poprawa jak nabialu nie jadlam ale to na kilka dni. Takze uwazam,że lawiej mi bybylo jakby byl czysty i wtedy cos zjem,czy mu podam i widzialabym,żę wysypalo go po tym czy po tym a tak...no ciezej bynajmniej

Dawid jest czerwony w zgieciach lokci,pod pachami,kolankami i na stopce. I to taka plama czerowna sucha. Na rekach i klatce piersiowe plamy czerowne suche i gdzie nie gdzie ma szorstka skorke na nozkach. Bynajmniej nie ma ropy czy jakis pryszczykow. Czesto drapie sie za uchem tam mu tez smaruje.Z checia wyslalabym Ci zdjecie mam swieze zrobilam jak uzylam ten kosmetyk nowy zeby mezowi pokazac...

Patrzac sama na necie to dla mnie jest to AZS,i ostatnio pediatra nam to powiedzial dal masc oxycort uzywac 3 dni mielismy poprawa byla ale na krotko i krople fenistil


Jakbyś dosłownie moją córcię opisywała, poza plamką na stópce...

Nam na prawdę dużo daje Allerco a na czerwone zaognione plamy daję maść cholesterolową z vit
 
reklama
No nadrobiłam główny wątek :-)
Doloress- współczuje..:-(nie miałam nigdy półpaśca ale wyobrażam sobie jak musi boleć i przeszkadzać..:-(Szybkiego powrotu do zdrowia ;-)
Dziewczyna- to dobrze że z córeczką już lepiej;-)
Merlin- heh co za pech z tym wózkiem..:no:no ale może faktycznie uda się coś wynegocjować;-)
Martusia- to dobrze ze się znalazło;-)
Liliijanna- hehe dobre z tą rewolucją, jak na razie to bicza chyba na siebie ukręciłaś, ale się powoli przyzwyczaisz do nowego porządku:tak:
Maluszek- Sil Ci życzę bo najgorzej to nie wiedzieć jak zaradzić i zrobić tak żeby było dobrze i dla Ciebie i małego.. A w tej sytuacji to musi być naprawdę ciężko:-(
Zaanetkaaa - to super!! ja jeszcze na to czekam bo jak na razie Arti nóg nie uznaję za część swojego ciała:-D
Verita- ja nawet nie wiem jak zakalec wygląda wiec przypuszczam że jak ktoś by mnie takim uraczył to nawet bym nie zauważyła, noo i jeśli bym się w ogóle skusiła bo ja za ciastem to nie przepadam:-D A do fryzjera też muszę iść bo odrosty coraz bardziej zaczynają się w oczy rzucać:zawstydzona/y:
Beacia- tacy są chyba wszyscy faceci..nie powiem mój lubi siedzieć z dzieckiem ale góra 10 min i już ma coś do zrobienia i po jakimś czasie znowu przychodzi i znowu 10 min i już go nie ma. A Artur jak go widzi to szału dostaje ze szczęścia :blink:
A w ogole od pewnego czasu już Artur wyciąga ręce jak chce do kogoś iść:tak:
 
Mafu889 - a ja właśnie czekam na to wyciągnięcie rąk, cierpliwie wypatruję, póki co jak się zbliżam to tak fajnie podnosi łopatki, raz prawą raz lewą, wie, że zaraz pójdzie na rączki.

Nadrobiłam czas na bb kiedy mnie nie było, sporo tego było. :-)
 
Kurcze, musze dzis przestawic jakos Macka, chodzi spac o 19, a potem od switu nie spi. dzis na nogach juz 2h jestesmy... nie wiem co ze soba zrobic, a pewnie w ciagu dnia bede padac.
lece po kawke, milego dzionka! :-)
 
lotka i moj tak ma. wczoraj zasnal o 18 wiec dzis od 6.30 na nogach. znaczy wszyscy inni spia tylko my z guciem nieee

beacia moj tata tez ma golebie. i szal na nie.
a i na mojego meza sie wkurzam bo chcialabym,zeby wiecej byl z malym. z hesia okej, duzo spedza czasu o ile nie jest w pracy. ale gutek chyba chcialby wiecej...
 
heh, u mnie tak samo, ja z Mackiem siedzialam w pokoju, a Tom jeszcze dosypial. teraz maz wrocil z nocki i poszedl spac, ja sie mecze z Tomciem, a Maciorek juz spi, no bo przeciez wstał za wczesnie ;-)
szkoda tylko, ze ja nie moge 'dospac" ;-)
 
WITAM :)

MALUSZEK to co piszesz i mnie na AZS wyglada... swedzące suche placki czerwone w zgieciach ale tez i na pupie udzie może znaleźć sie...współczuje :(

Do AXARAI pisałam PW i nie odpisała:(

FUTURE super:))a mina hehe niezła :D
 
reklama
Ja to mam szczęście, bo u mnie wstają równocześnie, nie ważne, o której w nocy padną, budzi się Weronika, a Adriannie włączają się od razu czujniki, że przecież Łała się obudziła to trzeba czytać bajki. Nasz rytuał.

Weronika poszła na drzemkę, a my z Adą ciasteczka pieczemy. :tak:

Miłego dnia.
 
Do góry