reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam :-), u nas pogoda pod psem ze spaceru nici, nasza Amelka ma dzisiaj pierwszą impreze, choinke u taty w pracy :-)
to się tatuś z paczki córki pożywi:-):-):-):-):-)
 
reklama
OOOOOO sprzedam dziecko , okazyjnie.

Czy teraz jest jakis skok rozwojowy? Bo odkad zeszlam z nim na dol zrobilam sobie sniadanie i przez godzine nie zdazylam nic zjesc bo ciagle COS. Cos-blizej nie okreslone COS. AAAAAA!!!!

w nocy sie budzil 'tylko o 1 i 5' i znow cala noc na brzuchu i wygibasy.

Dobrze, ze odespalam, ale nadal mnie bola miesnie wszedzie z tego wstawania co rusz od ponad tygodnia juz.

Zycze wam milego dzionka!!
 
I ja się witam;-)
U nas pobudka o 5.. zabawa do 7 i dosypianie do 9. Gdyby tak dał pospać do 7 to by już coś było.. a tak to wybudza się pogada pomarudzi i znowu chce spać. A mi się wydaje że tylko oczy przymknę i już trzeba wstać. Dobrze ze dziś M się zlitował i z nim wstał:tak: Tak że pospałam do 10..oczywiście z przerwą miedzy 5-7, nie licząc przerw na karmienie

U nas pogoda znośna, nie pada ale mega odwilż.
 
patrysia- wydaje mi się że chodziło o zabawę karnawałową inaczej też się na to mówi właśnie zabawę choinkową przynajmniej u nas tak się mówi;-)
 
U nas pada śnieg, ale nic zbieram ekipę i idziemy na spacer, a tatuś chatę przewietrzy ździebko.

Ciasteczka wyszły nam przepyszne.

A dzisiaj Dzień Świstaka, ciekawe co tam w Kanadzie im wyjdzie. ;-)
 
Niby lepiej w nocy. :sorry:

* Padł o 20.
* 22:00 cyc,
* 1:00 100ml herbatki z butelki ( :szok: ) + cyc,
* 5:00 cyc,
* 7:45:00 cyc, po cycu bajki na kompie.
* Po bajkach drzemka od 10:15 do teraz. (u mnie jest 11:40~~ teraz).

Pogoda jak nie na Irlandię przystało, Słońce świeci, że aż gały bolą :eek: !! :-D Trza będzie jakiś spacer uskutecznić, bo dawno nie byliśmy. Takie wichury były, że bałam się, że mnie z wózkiem gdzieś do jakiegoś rowu pociągnie!:szok::szok::szok:

Milego dnia! :-)
 
reklama
Do góry