reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hej mamuski

nogi to mi do doopska wchodza. ale bylam u mamy w szpitalu nie jest tak zle :).

Fasolka tak w wieku Twojego Szymcia ale wiesz to cycus mamusi :p
Maluszku co sie dzieje? martwim sie.
Future pokazuj sie! :)
Lili zazdroszcze ncek do niedawna tez nie wiedzialam co to znaczy wstawac w nocy do dziecka a tu bach i juz wiem :p

dzis sie w nocy z M pozarlam ostro bo maly zaczal piszczec o 2 a ja mocniej przysnelam i nie slyszalam. a ten wstal i tak sie odezwal do niego okropnie ze myslalam ze go po paszczy natluke i sie nie odzywamy do siebie. i dobrze i tak nie mam ochoty z nim gadac.

rozgladam sie za regalem i sofa i wybor trudny a czas nagli.
 
reklama
Dzis juz dzien troszke lepszy... mam namiary na bardzo fajnego lekarza, ktory niby trafia z lekami i diagnoza, duzo dzieci wyleczyl itd wiec mam nadzieje,że powie mi jak mam postepowac z Dawidem... troche km mamy i tez czeka sie troche na wizyte w poczekalni ale warto,wizyte mamy na 7.02

Martusia dziekuje :*:*:* sama wiesz jak to jest jak chodzi o zdrowko naszych dzieci...ile Ty juz lez wylalas, a ja tez teraz pekłam bo wygladal strasznie i jak sobie pomyslalam,że go to boli,piecze czy swedzi to nie moglam... z moim tez sie ostatnio kloce, i szczerze myslalam,że dziecko łaczy ludzi a nie oddala:-:)-( ja przez 9lat sie z nim tyle nie na klocilam jak teraz przez te 4 miesiace... 3maj sie kochana:*:* jestem z Toba :*

Future bardzo ładnie :* śliczne te Twoje oczeta:-D:-)

Merlin jestem pewna,że te kosmetyki nie sa dla Dawida,w szoku jestem przeciez sa do skory atopowej,suchej i wrazliwej. Dzis to ma taka skorupe na klatce piersiowej,że szok jeszcze taki suchy nie byl, takze odstawilam i przeszlam na parafine do wizyty lepiej juz niczym nie smaruje.... szkoda, bo kupilam cała serie procz szamponu wiec kasy poszlo no ale nie ma co smarowac...
 
ja dostałam juz pierwsza "wypłate z zusu" i byla taka sama jak placil mi zaklad pracy. Licza srednia za przepracowany ostatni rok czyli u nas to za 2011

wow,no to ładnieja dostalam pensje plus 1700za urlop czyli 2800 i bylam happy a Ty jeszcze dwa kola wiecej wow

ja sie dzis dowiedzialam,ze jak u nas dawali kuronia na 6miesiecy tak teraz na 3bo jest za duze bezrobocie...ale licze,że w kwietniu cos sie zmieni oby...

Ja sie martwie,że moj Dawid ma te atopowe zapalenie skory mam nadzieje,że wyrosnie z tego bo dzis to naprawde ma tyle plam,że pol dnia plakalam boje sie,żeby go to nie swedzialo nie meczylo itd...i musze isc z nim do alergologa czy dermatologa naprawde jakies specjalisty zeby wiedziec jak postepowac bo kazdy pediatra co innego az nie wiadomo jakie leki dawac bo kazdy inne przepisuje...no i tym bardziej,że ja alergik.

Poszlam dzis poprosic o skierowanie do lekarki rodzinnej bo znam fajna babke alergolog pediatra ale prywatnie nie przyjmuje i wiecie co lekarka mi powiedziala,że ona nie widzi potrzeby,zeby isc po poradni z nim,że jest maly wiec i tak nic nie zrobia,że mam poczekac bo jest maly i to normalne a nawet nie widziala dzis Dawida,smieszna jest...takze musze isc do pediatry i prosic tam o skierowanie...

SMUTNO.... :( nie wspomne,że z moim sie kloce...

dzięki kochana to mnie pocieszyłaś bo już się bałam,że dostanę jakieś grosze :sorry2:

u nas dziś dzień "pierwszych razów" ;-) pierwsza kaszka jabłkowa i pierwsze jabłuszko :baffled: fotorealcja na odpowiednim wątku ;-)
i młody przez te wrażenia to śpi już chyba z 4h :szok:

upiekłam tą waszą babkę, ale nie wiem co zrobiłam nie tak :no: składniki dokładnie takie jak w przepisie dałam, piekłam 1h w 180stopniach na termoobiegu w foremce silikonowej z kominkiem i po tej 1h ciasto w środku było jeszcze surowe :no::-( musiałam dopiekać :no:

za to karczek po 1h w piekarniku palce lizać ;-):tak:
 
witam
future - slicznie
maluszek - tulam Fajnie ze znalazlas dobrego lekarza,przy alergi to podsawa. Moj syn byl takim alergikiem ze praktycznie wszystko go uczulalo, przeszlo jakos w 2 r.z
stokrotka- ja pieklam 0.5 godz i jeszcze mi sie troszke przypalilo...a tak to bylo rewelacyjne(pieklam bez termoobiegu)
martusia- super ze Oli zdrowiutki

U nas dalej marudzenie...
 
reklama
Marlena a karmilas piersia? to jak dalas rade?? ja juz nic nie jem a i tak wysypany wiec chyba bede jesc jak jadlam oczywiscie bez nabialu...

Stokrotka hmm to ja nie wiem co z ta babka...ja nie pieke w termoobiegu bo mi cholera nie wychodzi nic,zawsze z godziny pieczenia robia sie dwie:-D bo przeciez jak w termoobiegu sie piecze to czas powinien byc krotszy czyli co do babki to 30min:-D
 
Do góry