reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Ogólnie z nim ok...brał wit C i przeszło :)taka jego natura ma słabe żyłki w nosie tak jak ja i M bo nam za młodego jak i teraz również puszczała sie krew...
 
reklama
Ale mam dzis dzien...maly mi wstal przed 6 i jestem jak chodzace zwloki... normalnie to i do 8 bywa ze pospi ;-/
Bylismy w sklepie, starszy sie wyskakal na kaluzach, a zaraz do pizzy sie biore, znaczy do gotowania ;-)
a jeszcze wczesniej podczytam ci sie dzieje tu i tam ;-)
 
Ogólnie z nim ok...brał wit C i przeszło :)taka jego natura ma słabe żyłki w nosie tak jak ja i M bo nam za młodego jak i teraz również puszczała sie krew...


Moja Dorota od zawsze ma problem z krwia z nosa słabe naczynka i lekarka kazała brac rutinoskorbin (ktorys składnik wzmacnia naczynka ale zapomniałam ktory ) do tego tran i jest duzo lepiej :-)
 
Doloress ja tez mialam polpasca. nie pamietam, zeby bolalo, ale swedzialo. mialam pod piersią wysypane. eh...bylam w 1 liceum wtedy. koszmar.

moi spią, bylismy juz na spacerku wiec teraz mam labe. chopciaz robie kopytka. no. i mam wlosy nowe ;)))

aha Gutek spał od 19 do 3...tez niezle co?
 
Półpasiec to odmiana ospy rzekomo, też miałam w liceum i jakoś nie bolało, a rzekomo powinno.


Wiecie co, 2latki są jednak bystre. :tak: Adrianna stwierdziła, że skoro Weronika pełza tu i ówdzie to niech to pełzanie ma sens i pełza ze szmatą. Przytargała Jej kuchenny ręcznik i Weronika poleruje drewno. :-p


FutereMummy - pokaż się. Zadowolona?
 
Future- pokaż bo pamiętam ze chyba chciałaś zmienić na jakiś odcień brązowego czy coś w ten deseń i ciekawa jestem efektu ;-)

Mój babel spał od rana 30 min przy fakcie ze matka zdychająca to bym nie narzekała

edit. co do tych krwotoków z nosa to jak byłam mala to to samo miałam i też wit B albo rutinoscorbin pomógły:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mialam polpasca, bolał mnie lekko brzuch chyba przez dwa dni i potem spokoj, a wysypane mialam pod jedną pachą i od pachy w dol, az do pasa ;-) to fakt, swedzialo okropnie.
Ja jako dziecko mialam ciagle krwotoki z nosa. ustalo, jak mi lekarka zapisala wit K, byla na recepte tylko. Brałam ją spokojnie z pare lat, bo co odstawialam, to znow miewałam krwotoki. potem jakos "samo przeszlo" ;-)
 
reklama
Połpasca miałam bolało mnie wszystko :no:a wielkosci dłoni miałam wysypane połpascem zarazamy sie jak mamy osłabiony organizm i stycznosc z osoba chora na ospe :cool:tak mi lekarka wytłumaczyła ja miałam połpasca za kilka dni Szymon ospe potem po tyg moj m ospe:szok: a po kilku dniach Dorota tak ładnie wszystkich zaraziłam:-p;-) a zeby ciekawiej było to ja pojechałam do pracy do holandi wtedy a na drogi dzien tel ze Szymon chory i tak po kolei , wiec moj m ich smarował a oni jego najgorzej było z Dorota bo była najbardziej wysypana nawet we włosach a wtedy włosy do pasa miała:nerd:
 
Do góry