reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Tygrysku ok. tylko ze wczoraj tez mial i przedwczoraj. i ja nie wiem czy od zabkow czy cos zlapal. bo u lekarki byl osluchiwany badala gardlo i wszystko czyste.
 
reklama
Ja Ci życzę przespanej nocki i to od razu. A jak D. idzie na 2pm to nie mógłby Cię odciążyć? Bo jednak przespana noc to co innego jak odespany poranek.


Na taką skorupę parafina nie powinna zaszkodzić, jak Weronikę uczuliła czekolada, to też kazali parafiną, bo to sprawia, że ta skorupa się nie ciągnie i nie "pęka" przy ruchach Maluszka.

Najsmaczniejsza babka to taka z zakalcem. A tak btw ciasta się piecze zawsze od dołu, a pod koniec pieczenia góra też. Termoobieg jest głównie do mięsa. ;-)


Ty się dowiedz, bo z mojej wiedzy wynika, że z półpaścem nie wolno wychodzić na dwór, bo może dojść do częściowego paraliżu. Półpaśca nie wolno przeziębić.

Zrobiłam dzisiaj rewolucję w kuchni. Pragnie mi się nowa kuchnia, ale jeszcze nie teraz, więc pozmieniałam sobie zawartość szafek, wszystko pomerdałam, na swoim miejscu zostały sztućce i kosz na śmieci. Miałam się śmiać z A. jak będzie się mylił, ale póki co sama się mylę. :dry:

zakalca nie ma uff, ja zawsze piekę wszystko na termoobiegu :tak:
 
przy okazji porzadkow znalazlam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej... wazne jeszcze 2 tyg wiec w pon jade zapisac malucha. a gdzie bylo? wpadlo za komode... nosz kuźwa. a pediatra nie chciala 2 wystawić...

zmien pediatre kuźwa. Łaski nie robi. phh zabiłabym konowałów..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no:


Tygrysku ok. tylko ze wczoraj tez mial i przedwczoraj. i ja nie wiem czy od zabkow czy cos zlapal. bo u lekarki byl osluchiwany badala gardlo i wszystko czyste.

moj Gutek też tak miał, na szczepieni jakby katarek mial. ale go osłuchała imowi, ze to takie "zaśluzowanie" raczej od ząbków.
ale po szczepieniu się uspokoiło, wiec smaa nie wiem.
maluszek axa była ostatnio na forum 29ego a pisała 25ego :no::-(


a pisał ktos do niej? moze ktoraś ma jej nr telefonu??
Łe, a ja uwielbiam babkę właśnie z zakalcem. :-p

a ja drożdzowe lekko niedopieczone. takie co się klei do zębów mniami
 
Dziewczyna,Izus no wlasnie idetycznie bylo u nas, nasmarowalam po kapieli a rano za glowe sie zlapalam tak jak pisalam. Caly czerowny plamy,na rekach nie mial nic a pojawily sie tez plamy. A potem to normalnie taki suchy,że szok skorupa...

Merlin kochana no widzisz,nie kazdemu sluzy,kto mogl wiedziec ja juz wszystko probuje takze mimo wszystko dziekuje za pomoc,wskazowki:* uzywalam raz pianki, i dwa razy balsamu tam gdzie byl "brzydki" a krem i emulsje w ogole nie... takze jak Ci pasuje to faktycznie mozna sie dogadac bede wdzieczna... a jak u Was?mowisz,ze dala Was juz na badania jakies? oo to fajnie moze tez wiecej sie dowiecie

Marlena no wlasnie nie karmilas piersia,dostawal specjalne mleko a dalej wysypany..dlatego uwazam,ze nie mam co uwazac tak na te jedzenie oczywiscie omijac alergeny typu czekolada,owoce cytrusowe itd nabial ale nie,że ja juz wisiowalam...ze pewnego dnia chyba pilabym sama wode:-Di wmowila sobie,ze woda tez mu szkodzi...

Doloress dziekuje Ci :*:* a Tobie tez zycze duzooo zdrowka, i wytrwania z tym chorobstwem :* podolas to wiem, tak ładnie wywalczylas kp,że to bedzie pikus dla Ciebie :)

a ta AXA zwariowala!!! gdzie ta kobieta?????? nie kocha nas!!!!
Ta maść diprogenta jest z antybiotykiem i na recepta do stosowania 5 do 7 dni nie dłużej ale jeszcze jest dobry krem dexeryl i cenowo nieźle także może spróbuj. I mi jeszcze pani alergolog powiedziała że kosmetyki dla dzieci alergicznych i z azs trzeba zmieniać.
 
Future to obca pediatra byla na nfz nie znam jej ale z tego co sie dowiedzialam to laske ze wszystkim robi. no nic jak nie przyjma mi tego skierowania pojde po drugie do naszej pediatry (mam nadzieje ze wrocila z l4) bo z luxmedu musialabym placic za kazda wizyte cos ponad 100zl. takze widzisz.

mowisz ze to od zabkow moze byc? bo sobie przypomnialam ze Twoja Hesia goraczkowala bardzo od zabkow. i jak na zlosc Oli spi.
 
FutureMummy- woow ale sexi mamusia :tak:
*martusia*- biedactwo tyle musi wycierpieć przez te zębolki :no:
Doloress- trzymam &&& za błyskawiczne wyzdrowienie :tak:
Merlin_- kurde taka cena wózka i jeszcze defect masakra, trzymam &&& za duży rabat ;-)
Mój mały zdolny mężczyzna od dziś zajada się własną nogą, ściąga skarpetki i nogę wsadza do buzi :szok:
 
a dzis 5 miesiecy konczy nam Nataszka Palemki! dla Nataszki duzo zdrowka i usciskow od ciotek forumowych a dla Palmy sil :*
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 19
reklama
anusienka 2pm?? :szok: Polish please :-D

oj tam oj tam :-p

Ja Ci życzę przespanej nocki i to od razu. A jak D. idzie na 2pm to nie mógłby Cię odciążyć? Bo jednak przespana noc to co innego jak odespany poranek.

Karmię cycem więc i tak muszę wstawać. Pomyślałam sobie, że może Adrian budzi się w nocy tak często, bo chce mu się pić?:confused: W sypialni mamy porąbany grzejnik elektryczny. Ni groma nie można go optymalnie ustawić. Albo jest sauna albo zimno :wściekła/y:Tylko problem polega na tym, że Adi nie napije się niczego co nie jest mlekiem z cyca :baffled: Dziś trenowaliśmy po raz kolejny picie z niekapka i zrobił kilka łyków, ale raczej nieświadomie, bo za chwilę zaczął się krztusić aż się przestraszyłam. :szok: Tak więc trenowanie z niekapkiem będziemy kontynuować, a w nocy niestety ciągle pozostaje cyc. A odespać zamierzam z niedz na pon i z pon na wtor jak D. będzie miał wolne. Postaram się nagromadzić trochę mojego mleka, żeby nie musiał mnie budzić. a co! należy mi się! :happy2::blink::sorry2::tak::-D:cool2:
 
Do góry