reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
... Sobota rano... odsypiam sobie z Krzysiem do 11 ... przed 11 coś mnie tknęło a wstanę sie ubrać, przez okno widze ze furtka otwarta na oścież hymm nie wiem o co chodzi pomyślałam ze sie ubiorę i pójdę na górę do teściów zapytać o co chodzi ... idąc do łazienki ponieważ jestem sama w domu zdejmuję piżamę - tak do naga i otwierają sie drzwi do domowego przedsionka ja w te pędy do kibla i słyszę "SZCZEŚĆ BOŻE jest tu kto" !!! W mordę nie dość że nagą to chwile wcześniej jeszcze w łóżku bym przywitała księdza

Krzyś śmiał sie do Księdza mi tez sie chciało śmiać... patrzył na mnie jak na jakiegoś stwora ze nie zmawiam z nim modlitwy - pyta sie dlaczego ja ze jestem innej wiary prawosławna a on "AHA a dziecko chrzczone?" - nie - "a kiedy będzie" a ja do niego ze nie wiem nie ustaliłam z meżem i że może na roczek ... no i zadzwonił MU telefon i pobłogosławił nas i wybiegł do teściów na górę :szok: oczywiście mego szanownego meża nie ma bo w pracy jak każdy weekend no i jakoś wszyscy mi zapomnieli powiedzieć że księciunio przyjdzie :sorry2:
 
P8200386.jpgIMG_0655.jpgbrave_4.jpgDobry! ja juz po godzinnej masakrze ze skalpelem. Dzis cala familiada w domciu wiec pewnie zagladne tu ale na krociutko. Olivcia nadal pokasluje, teraz drzemke ma... Alicja dostala od tatusia gre na ps3 Meride wiec tez dziecka nie ma. Swoja droga obie wygladaja identycznie :-)
Jutro przylatuje moja siostra z Polski=juz nie moge sie doczekac!
 
Ostatnia edycja:
Dzis na obiadek zrobilam ryz z kawalkami fileta brokulami serem i polane sosem serowym:-poczywiscie ja porcja bez sera, babke z wiorkami kokosowymi upieklam taka na szybkiego:-Dale dobra

Merlin no !! az sie babka oplulam:-Dmyslałam,że padne ze smiechu dobre

Ayni filmik dobry wlasnie sie z mezem posmialismy i z tego:-Dfajnie,że chcialabys gromadke...miło sie to czyta. Ja bardzo chcialabym rodzeństwo dla mojego syna ale szczerze nie wiem czy sie odwaze...moze potrzeba czasu nie wiem ale wiem,że moj porod do lekkich nie nalezy,te wywoływanie...12godzin meczarni i dupa cesarka a po niej nie lepiej sam pobyt w szpitalu dwutygodniowy zle wspominam:-:)zawstydzona/y:ahh

Future pieknosci:) duzy silny Gucio! Wszystkiego najlepszego!fut.gif

Dziewczyna i jak idzie picie mleczka? moj za cholere tego nie ruszy...ja sama mialam odruch wymiotny:-D

Stokrotka tuz to aniołek po porodzie:-D
 
reklama
Do góry